22.10.2015 08:37

Wokalista Godsmack w mrocznej wersji „Mission: Impossible”?

Sully Erna oprócz wieloletniej działalności muzycznej już od pewnego czasu próbuje swoich sił w filmowym świecie. Wokalista zdobył właśnie nowy angaż - w obrazie „Black Files”. Można już zobaczyć zwiastun dzieła.

Wokalista Godsmack w mrocznej wersji „Mission: Impossible”?
foto: Kobaru/ Antyradio.pl

O czym będzie opowiadać „Black Files”? Na stronie kampanii crowdfundingowej, gdzie zbierane są pieniądze na projekt, możemy poznać zarys fabuły. Oto zostaje zamordowana rodzina amerykańskiego ambasadora we wschodniej Europie. Oczy całego świata zostają skierowane na stolicę Bułgarii. Tam udaje się agent CIA, który wraz ze swoim partnerem próbują rozwikłać tajemnicze morderstwo. Zagłębiają się w okrutny świat korupcji, terroryzmu i zbrodni. Czy za tym wszystkim stoi organizacja Black Files?

Jak te słowa przekładają się na warstwę wizualną? Można się o tym przekonać poprzez opublikowany zwiastun tego mrocznego kryminału:

O swoim udziale w filmowym projekcie wokalista Godsmack poinformował publikując poniższe zdjęcie:

Sully Erna nie jest nowicjuszem jeśli chodzi o świat kina. Ma na swoim koncie występy w takich dziełach, jak: „Army of the Damned”, „Bleed For This” i „Goliath”. W 2015 roku pojawi się również u boku Marilyna Mansona i Danny'ego Trejo w „Street Level”. Muzyk jest zachwycony swoim udziałem w „Black Files”, jak i samą produkcją, o której mówi:

"

To będzie naprawdę fajny film kręcony przez bardzo dobrych twórców w Bułgarii. To rzecz o terroryzmie, międzynarodowej zorganizowanej zbrodni i tym podobnych rzeczach. Wszystko bazuje na rosyjskim KGB. To coś w stylu mrocznego „Mission: Impossible”.  "

Sully Erna występując w roli aktora podąża tą samą ścieżką co część jego kolegów po fachu. Cała plejada gwiazd muzyki pojawi się w niemym filmie „Gutterdämmerung”, m.in. członkowie Slayera, Volbeat, Motorhead czy Queens of the Stone Age. Jared Leto od lat pojawia się na wielkim ekranie, a jego ostatnią rolą jest ta w filmie „Suicide Squad”.

Czekacie na „Black Files” z udziałem wokalisty Godsmack?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Godsmack