Wokalista Iron Maiden skrytykował Roba Halforda i Ozzy'ego Osbourne'a za wykorzystywanie sztuczek na scenie

09.03.2020 14:36
Wokalista Iron Maiden skrytykował Roba Halforda i Ozzy'ego Osbourne'a za wykorzystywanie sztuczek na scenie Fot. DARKO TOMAS/CROPIX/SIPA/EAST NEWS

Bruce Dickinson podczas jednego ze swoich wystąpień użył ostrych słów komentując praktyki sceniczne lidera Judas Priest i Black Sabbath. 

Bruce Dickinson z Iron Maiden podróżuje po świecie ze swoim solowym projektem. Muzyk występuje przed fanami w nowej roli. Zamiast śpiewania heavymetalowych hitów artysta w zabawny sposób opowiada o swoim życiu i promuje książkę, która umożliwia fanom zagłębienie się w historię legendy muzyki.

Bruce Dickinson skrytykował Halforda i Osbourne'a

Jedno z wystąpień Dickinsona odbyło się w Hamburgu w Niemczech. Muzyk skupił się na zawiłej karierze muzycznej. Co ciekawe, podczas opowiadania o koncertach na żywo, poświęcił chwilę na skrytykowanie swoich kolegów z branży.

Przeczytaj także

Od wokalisty Iron Maiden oberwało się Ozzy'emu Osbourne'owi z Black Sabbath i Robowi Halfordowi z Judas Priest. Bruce przyznał, że nie podoba mu się, że gwiazdy metalu używają podczas swoich występów promptera.

Jak zapewne wiecie, teleprompter to urządzenie, które podpowiada osobie stojącej na scenie za pomocą ekranu. Wyświetlają się na nim teksty lub skrypty wystąpienia i jest on często używany przez wokalistów.

Ja nie używam promptera na scenie. Inni wokaliści to robią, chociaż ich teksty to: "Breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law".

Iron Maiden zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Grupa Iron Maiden powraca do Polski na koncert w Warszawie. Występ odbędzie się w ramach trasy Legacy Of The Beast już 5 lipca 2020 roku na Stadionie Narodowym. Gościem specjalnym koncertu będzie grupa Within Temptation, a zespołem otwierającym imprezę Lord Of The Lost. Bilety na wydarzenie nadal są dostępne do kupienia za pośrednictwem livenation.pl.

Zobacz też: Zamek z "Wiedźmina" istnieje naprawdę i znajduje się w Polsce. Budowla pojawiła się również w klipie Iron Maiden 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.