Wokalista Lady Pank i Robert Makłowicz pojawią się na hip-hopowej płycie

30.12.2019 12:22
Wokalista Lady Pank i Robert Makłowicz pojawią się na hip-hopowej płycie Fot. kadr z wideo

Znany polski kucharz - Robert Makłowicz oraz wieloletni wokalista grupy Lady Pank - Janusz Panasewicz pojawią się gościnnie na płycie rapera Wac Toja.

Wac Toja to młody raper z Kisielic, który już wkrótce wyda swój trzeci album studyjny. 24 stycznia 2020 roku na rynek muzyczny trafi krążek "Ostry sos" wyprodukowany przez Matheo, jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich producentów w branży. Materiał zostanie po raz pierwszy wydany niezależnie przez muzyka. 

Janusz Panasewicz i Robert Makłowicz na płycie Wac Toja

Raper najwyraźniej postawił na znaczne poszerzenie swojej grupy odbiorców. Poza znanymi doskonale na scenie hip-hopowej raperami takimi jak Malik Montana czy Sobota, Wac Toja zaprosił do współpracy także rockowego wokalistę. Na płycie pojawi się Janusz Panasewicz z Lady Pank.

Przeczytaj także

Rockowego muzyka można zobaczyć już w klipie promującym "Ostry sos" - "Zaprowadź Do Piekła (Cayenne)".

Poza polską legendą rocka na albumie znajdzie się również... Robert Makłowicz. Kucharz znany ze swojego specyficznego akcentu podczas prowadzenia programów kulinarnych nie będzie rapował. Pojawi się na płycie jako lektor, który poprowadzi album.

Zobacz też: Billie Eilish sprzedaje czapki z deathmetalowym logo 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.