Wokalista Lamb of God fotografem! [GALERIA]

Urszula Drabińska
17.02.2015 14:59
Wokalista Lamb of God fotografem! [GALERIA] Fot. instagram.com/drandallblythe

Randy Blythe ma talent nie tylko do muzyki. Już wkrótce otwarcie pierwszej wystawy jego zdjęć. Zobaczcie niektóre z nich!

Wernisaż wystawy fotografii Randy’ego Blythe’a odbędzie się 2 maja 2015 roku w nowojorskiej Sacred Gallery. Wokalista na razie pozostaje tajemniczy:

Wystawiam część prac powiązanych konkretnym tematem, który wkrótce zostanie ogłoszony w moim artystycznym manifeście.

Zdjęcia w galerii podziwiać będzie można do 30 czerwca. Wszystkie będzie można nabyć, pewnie nie za najmniejsze pieniądze. Na szczęście niektóre dzieła muzyk zamieścił na Instagramie. Znalazły się tam m.in. portrety Slasha, Duffa McKagana, współpracowników artysty, protestujących na ulicach i zwykłych przechodniów.

Nie zabrakło również ciekawych widoków znad oceanu oraz ujęć z Tajpej na Tajwanie, gdzie Randy Blythe spędził kilka dni na planie komedii kręconej przez metalowy zespół Chthonic. Kolorowe zdjęcia stanowią mniejszość – autor lubuje się w czarno-białej fotografii.

Świeża miłość do fotografii

Jak oceniacie dzieła młodego – bo zajmującego się pstrykaniem zdjęć zaledwie od kilku lat – fotografa? Swoją pasję Randy Blythe odkrył dopiero jakieś cztery lata temu.

Gdy miałem 39 lat, miałem dość Internetu, komórek i tego wszystkiego w ogóle. Zdecydowałem, że zrobię sobie rok przerwy – takiej całkowitej – i będę tworzył muzykę. Korzystałem z komputera przy pisaniu muzyki i komunikowałem się tylko za pośrednictwem telefonu stacjonarnego. (...) Fotografia to był przypadek. Pierwsze zdjęcie zrobiłem dzbankowi kawy. „Wow, to wygląda fajnie” – pomyślałem.

Robienie zdjęć pochłonęło go od tego pierwszego momentu. Na szczęście nie na tyle głęboko, by nie miał już czasu na tworzenie następczyni płyty „Resolution” Lamb of God z 2012 roku. Po odstawieniu Internetu znajduje czas i na muzykę, i na fotografię. Nie wiemy, jak z muzyką, ale w tej drugiej dziedzinie chce być coraz lepszy.

Ktoś powiedział „Pierwsze 10 tys. zdjęć to twoje najgorsze zdjęcia”. Teraz, gdy aparaty są cyfrowe, 100 tys. pierwszych zdjęć jest najgorszych!”.

Sądząc po powyższych fotkach, myślicie, że przekroczył już tę magiczną granicę?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.