14.11.2017 11:52

Wokalista Lamb of God wystąpił w tajwańskiej komedii sensacyjnej

W produkcji zobaczymy również tajwański zespół metalowy Chthonic, który namówił muzyka do zagrania w tym filmie. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer tej jakże ciekawej produkcji.

Wokalista Lamb of God wystąpił w tajwańskiej komedii sensacyjnej
foto: materiały prasowe; LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Świat muzyki i filmu wciąż się przeplata i dosyć często muzycy pojawiają się w większych, bądź mniejszych produkcjach filmowych, komponują utwory na potrzebę filmów i kumplują się z aktorami. Co więcej sami aktorzy chętnie muzykują i zakładają zespoły.

Tym razem wokalista Lamb of God, Randy Blythe, skusił się na epizod w komedii sensacyjnej „TSHIONG” i to nie byle jakiej, bo... tajwańskiej. Jeszcze w 2014 roku frontman wyznał, że wystąpi w produkcji wcielając się w rolę gwiazdy muzyki rock (no tak, to było do przewidzenia).

Do występu w tej produkcji namówili go znajomi z tajwańskiej metalowej kapeli Chthonic, o czym sam wspomniał swego czasu:

"

Film ma być komedią z dużą ilością akcji i znając Chthonic pojawi się trochę polityki bez uszczerbku dla fabuły. "

Zobaczcie, jak wygląda trailer tej produkcji:

O co chodzi w tym filmie? Dlaczego dzieciak ciągle się podejrzanie śmieje? I co w ogóle robi tutaj Blythe? Film pojawi się 29 grudnia 2017 w kinach i może do tego czasu sam muzyk postanowi wyjaśnić o czym dokładnie jest ta produkcja.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Lamb of God Randy Blythe