Wokalista Nocnego Kochanka przekazał na WOŚP osobiste gadżety. Aukcje trwają

13.01.2020 13:10
Wokalista Nocnego Kochanka przekazał na WOŚP osobiste gadżety. Aukcje trwają Fot. Łukasz Orłowski/Antyradio.pl

Wśród artystów, którzy postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znalazł się Krzysztof Sokołowski. Co muzyk oddał na aukcje?

Nocny Kochanek po koncercie na warszawskim Torwarze ogłosił przerwę w występach. Muzycy obiecali, że do regularnego grania wrócą dopiero na wiosnę 2020. Zespół jednak od lat wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Muzycy dwa lata z rzędu pojawili się na warszawskim finale na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki, a w 2020 roku nie odmówili zagrania w szczytnym celu na Bulwarach Wiślanych w Krakowie. Po koncercie sztab WOŚP wpadł na pomysł, aby wokalista Nocnego Kochanka oddał na jedną z aukcji swoją skórzaną kurtkę, w której przed momentem zagrał bis.

Krzysiek Sokołowski z Nocnego Kochanka przekazał gadżety na WOŚP

Krzyśka Sokołowskiego nie trzeba było namawiać długo. Muzyk wraz z resztą zespołu podpisał się na ubraniu i oddał skórę na licytację. Kurtka to prawdziwa gratka dla fanów Kochanków, towarzyszy ona bowiem wokaliście na scenie już od kilku miesięcy. Aktualnie cena za skórę, którą Sokołowski chciał wkrótce "oddać matce na szmaty" wynosi przeszło 2 tysiące złotych. Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj także

Skóra to niejedyna część garderoby, którą Krzysiek Sokołowski przekazał na rzecz WOŚP. Muzyk oddał również swoją koszulkę, w której zagrał podczas Wielkiego Meczu WOŚP kontra TVN w 2019 roku. Sportowy t-shirt muzyka również został podpisany przez właściciela, a w tej chwili trzeba zapłacić za nią przeszło 600 złotych. Licytować możecie TU.

Zobacz też: "Twój Stróż" - wokalista Nocnego Kochanka w piosence inspirowanej twórczością Jakuba Ćwieka 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.