29.05.2020 13:38

Wokalista Oddziału Zamkniętego trafił do szpitala. Jak się czuje artysta?

Krzysztof Jaryczewski, współzałożyciel i pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego trafił do szpitala. Artysta miał zawał serca.

Krzysztof JaryczewskiJ
foto: Karol Makurat/REPORTER

Krzysztof Jaryczewski to polski muzyk rockowy, tekściarz, kompozytor oraz współzałożyciel i pierwszy wokalista kultowego zespołu Oddział Zamknięty. Aktualnie muzyk kontynuuje działalność grupy pod nazwą Jary Oddział Zamknięty. Artysta poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych, że trafił do szpitala.

Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego w szpitalu

Wokalista przeszedł rozległy zawał serca, jednak napisał, że z jego sercem jest już okej. Artysta pochwalił się, że sam "doczłapał" się do szpitala i nie wzywał karetki. Jak dowiadujemy się z posta, Jaryczewski przebywa na oddziale w Gdańsku.

Brian May z Queen
Brian May z Queen
Przeczytaj także Brian May miał zawał serca. W jakim stanie jest gitarzysta?

Muzyk podziękował również za wsparcie swoim niezawodnym fanom. Jednocześnie żartował, że "wyczerpał już trzy życia" i nie jest pewien, czy zostało mu jeszcze jakieś zapasowe. Artysta deklaruje, że nie ma zamiaru tego sprawdzać.

"

Morfinę dali, sprężynkę wsadzili i jedziem dalej. Dziękuję za wasze wsparcie. Let’s rock’n roll i do przodu. Ppodziwiam lekarzy, pielęgniarki, personel zawsze, zwłaszcza w tych czasach. "

Krzysztof Jaryczewski występował w Oddziale Zamkniętym od 1979 roku przez 6 lat. Później założył zespół Jary Band, który od 2013 roku działa pod nazwą Jary Oddział Zamknięty. Muzyk problemy ze zdrowiem miał już w 2017 roku. Wówczas przeszedł przeszczep wątroby.

Staruszka
Staruszka
Przeczytaj także 103-latka pokonała koronawirusa i uczciła zwycięstwo butelką zimnego piwa