Wokalista Pantery wypowiedział się na temat osób, które nie są metalowcami, a noszą metalowe koszulki

Joanna Chojnacka
15.10.2020 12:46
Wokalista Pantery wypowiedział się na temat osób, które nie są metalowcami, a noszą metalowe koszulki Fot. INSIGHT MEDIA/REPORTER

Wokalista Pantery, Phil Anselmo podjął się kontrowersyjnego tematu i wyraził opinię na temat niemetalowców, którzy noszą metalowe koszulki. Co o tym sądzi?

Wokalista Phil Anselmo w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o modę na metalowe koszulki. Muzyk wyraził szczerą opinię na temat osób, które nie słuchają metalu, a mimo to noszą koszulki z nazwami ekstremalnych kapel. Co o nich myśli?

Phil Anselmo o metalowych koszulkach. Kto może je nosić?

Wielu z nas pamięta jeszcze czasy, kiedy koszulki ulubionych kapel znajdowało się w lumpeksach lub kupowało w tajemniczych, mrocznych budkach przepełnionych równie tajemniczymi kasetami i płytami CD na półkach. Zdobycie ubrania, które dumnie spoczywało na naszych młodych piersiach i informowało świat o przynależności do subkultury nie było wcale takie proste. Dzisiaj wiele się zmieniło.

Niemetalowcy mogą nosić metalowe koszulki?

Koszulki Nirvany, KISS, Metalliki czy Iron Maiden wiszą w co drugiej sieciówce. Moda na ciężkie buty, łańcuchy, ciemne szminki i dziury w spodniach sprawiła, że widząc osobę ubraną w ten sposób na ulicy, wcale nie możesz być pewny, jaka muzyka gra jej w słuchawkach. Czy koszulki z metalowymi kapelami powinni nosić tylko ci, którzy faktycznie słuchają danych zespołów? Na kontrowersyjny temat wypowiedział się Phil Anselmo.

Przeczytaj także

Podczas jednego z ostatnich wywiadów z Revolverem, Phil Anselmo został zapytany, co sądzi o młodych ludziach noszących metalowe koszulki. Muzyk na początku nie zrozumiał, że dziennikarzowi chodzi o tzw. "pozerów", którzy kupują t-shirty z nazwami kapel ze względu na panującą modę.

Muzyk przyznał, że zupełnie nie zdawał sobie sprawy z takiego zjawiska, jednak nie przeszkadza mu, że koszulki metalowe nosi np. Kim Kardashian.

Nie, uwielbiam to. Naprawdę nie wiem, kim ona jest - słyszałem tylko to nazwisko. Ale każdy, kto nosi koszulkę Morbid Angel jest spoko.

Nie wiedziałem o zjawisku, o którym mówisz, ale warto się nad tym zastanowić. Może posłuchają wkrótce tej muzyki z koszulek. to interesujące.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.