Wokalista Pantery wypowiedział się na temat osób, które nie są metalowcami, a noszą metalowe koszulki

Joanna Chojnacka
15.10.2020 12:46
Phil Anselmo|undefined Fot. INSIGHT MEDIA/REPORTER

Wokalista Pantery, Phil Anselmo podjął się kontrowersyjnego tematu i wyraził opinię na temat niemetalowców, którzy noszą metalowe koszulki. Co o tym sądzi?

Wokalista Phil Anselmo w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o modę na metalowe koszulki. Muzyk wyraził szczerą opinię na temat osób, które nie słuchają metalu, a mimo to noszą koszulki z nazwami ekstremalnych kapel. Co o nich myśli?

Phil Anselmo o metalowych koszulkach. Kto może je nosić?

Wielu z nas pamięta jeszcze czasy, kiedy koszulki ulubionych kapel znajdowało się w lumpeksach lub kupowało w tajemniczych, mrocznych budkach przepełnionych równie tajemniczymi kasetami i płytami CD na półkach. Zdobycie ubrania, które dumnie spoczywało na naszych młodych piersiach i informowało świat o przynależności do subkultury nie było wcale takie proste. Dzisiaj wiele się zmieniło.

Niemetalowcy mogą nosić metalowe koszulki?

Koszulki Nirvany, KISS, Metalliki czy Iron Maiden wiszą w co drugiej sieciówce. Moda na ciężkie buty, łańcuchy, ciemne szminki i dziury w spodniach sprawiła, że widząc osobę ubraną w ten sposób na ulicy, wcale nie możesz być pewny, jaka muzyka gra jej w słuchawkach. Czy koszulki z metalowymi kapelami powinni nosić tylko ci, którzy faktycznie słuchają danych zespołów? Na kontrowersyjny temat wypowiedział się Phil Anselmo.

Przeczytaj także

Podczas jednego z ostatnich wywiadów z Revolverem, Phil Anselmo został zapytany, co sądzi o młodych ludziach noszących metalowe koszulki. Muzyk na początku nie zrozumiał, że dziennikarzowi chodzi o tzw. "pozerów", którzy kupują t-shirty z nazwami kapel ze względu na panującą modę.

 

Muzyk przyznał, że zupełnie nie zdawał sobie sprawy z takiego zjawiska, jednak nie przeszkadza mu, że koszulki metalowe nosi np. Kim Kardashian.

Nie, uwielbiam to. Naprawdę nie wiem, kim ona jest - słyszałem tylko to nazwisko. Ale każdy, kto nosi koszulkę Morbid Angel jest spoko.

Nie wiedziałem o zjawisku, o którym mówisz, ale warto się nad tym zastanowić. Może posłuchają wkrótce tej muzyki z koszulek. to interesujące.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.