Wokalista Puddle of Mudd przerwał koncert, bo... raziło go światło

22.11.2021 12:56
Wokalista Puddle of Mudd przerwał koncert, bo... raziło go światło Fot. Coleman-Rayner/EAST NEWS

Wokalista Puddle of Mudd Wes Scantlin przerwał koncert i zszedł ze sceny z bardzo kuriozalnego powodu - raziło go światło. Jak nietrudno się domyślić, publiczność nie była zbyt zadowolona z tego powodu.

Wokalista Puddle of Mudd przerwał koncert, bo... raziło go światło

Do samego "incydentu" doszło w sali Epic w Green Bay (stan Wisconsin). Podczas jednego z pierwszych utworów, wokalista grupy Wes Scantlin zaczął ostentacyjnie zakrywać twarz rękoma. Nagranie z koncertu udostępnił w sieci fan zespołu, Mitch Andre.

W 3-minutowym klipie widzimy bardzo niezadowolonego lidera Puddle of Mudd, który po skończeniu piosenki mówi do publiczności:

Nie mam pojęcia, czemu te światła mają mnie oślepiać przez cały koncert. Teraz mogę was widzieć. Ale mówię wam - to tak jakby ktoś mi świecił je*aną latarką w je*aną twarz przez cały czas. Nie sądzę, żeby to było ku*wa fajne. Robotę odpier*ala tu jakiś skończony idiota. Pier*ol się pajacu. Znikąd nagle się pojawia kolejny je*any dupek. Też mam latarkę, ty pier*olony matkoje*co.

Andre skomentował całe zajaście w podpisie wideo, rozrysowując kontekst sytuacyjny: 

Naprawdę mam nadzieję, że West otrzyma pomoc, której potrzebuje. Byliście jednym z moich ulubionych zespołów... Niestety, wraz z przyjaciółmi musieliśmy wyjść po drugiej piosence, bo to pierwszy raz, kiedy wyszliśmy z powodu jakości występu. Do tego spóźniliście się o pół godziny. To był mój drugi koncert Puddle of Mudd i będzie on moim ostatnim. Wes wyszedł w połowie ich czwartej piosenki.

Inny fan, niejaki Tyler Patnode również udostępnił wideo i podpisał je słowami:

To był bez dwóch zdań najgorszy występ jaki w życiu widziałem. Naprawdę mi szkoda Epic Event Center za bycie gospodarzami tego g*wna. Powinni pójść na emeryturę 10 lat temu.

Nagranie zobaczycie poniżej:

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.