Wokalista Smash Mouth odszedł z zespołu po tragicznym koncercie. Nagranie stało się viralem [WIDEO]

13.10.2021 17:51
Smash Mouth Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Tuż po tym, jak nagranie z tragicznego koncertu Smash Mouth stało się hitem na TikToku ogłoszono, że wokalista nie będzie już występować z zespołem. 

Wokalista Smash Mouth, Steve Harwell, odszedł z zespołu po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie z koncertu zespołu podczas festiwalu w Bethel w stanie Nowy Jork. Na wideo słychać m.in. słowa wokalisty: ''Zabiję całą twoją rodzinę, przysięgam''.

Wokalista Smash Mouth odszedł z zespołu po tragicznym koncercie. Nagranie stało się viralem [WIDEO]

Sporo działo się na tym koncercie. Nie zabrakło nazistowskiego gestu czy wyzywania publiczności. Nagranie z koncertu Smash Mouth trafiło na TikToka i ma ponad 2 mln wyświelteń. 

Niedługo po tym zajściu, przedstawiciel Smash Mouth ogłosił odejście z zespołu wokalisty tłumacząc, że musi się skupić na swoim zdrowiu. 

Steve zmaga się od 8 lat z problemami zdrowotnymi i podczas ostatniego występu na festiwalu miał wiele objawów związanych z jego stanem. Steve odszedł ze Smash Mouth, żeby skupić się na swoim fizycznym i psychicznym zdrowiu.

Harwell tak skomentował sprawę swojego odejścia dla TMZ: 

Dziękuję naszym lojalnym i wspaniałym fanom, wszystko to było możliwe, dzięki wam. Próbowałem pokonać swoje fizyczne i psychiczne problemy, by przed wami wystąpić, ale nie dałem rady. Nie mogę się doczekać, co Smash Mouth teraz zrobi i teraz jestem najnowszym fanem zespołu. 

W 2015 roku u Harwella zdiagnozowano kardiomiopatię, grupę schorzeń mięścia sercowego. Muzyk cierpi również na encefalopatię Wernickego. Jest to zespół objawów neurologicznych, który występu u alkoholików.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.