Wokalista The Vaccines nagrywa... country?

Urszula Drabińska
22.09.2014 09:39
Wokalista The Vaccines nagrywa... country?

Frontman brytyjskiej indierockowej grupy Justin Young spotkał się z amerykańską piosenkarką Caitlin Rose. Z jakim efektem?

Muzykę i słowa do piosenki „Gemini Moon” napisał Justin Hayward Young, wokalista The Vaccines. Nie spodziewajcie się jednak rockowego brzmienia – wykonuje ją spokojna amerykańska piosenkarka country Caitlin Rose.

Przeczytaj także

Na Soundcloud, gdzie też możecie posłuchać tego utworu, napisała:

Małe zabawne demo dla nocnego nieba.

Skok w bok Younga

The Vaccines od dłuższego czasu zabiera się za nagrywanie trzeciej płyty. Basista grupy, Arni Arnason, w tym roku poinformował:

The Vaccines są obecnie jakby w trybie pisania. Za kilka tygodni zamkniemy się… nie wiem… w jakiejś szopie czy stodole gdzieś w Anglii.

Nie wiadomo, czy plany wyjazdu wypaliły. Jak na razie nowych nagrań brak. Praca chyba zbyt szybko iść nie może, skoro Justin Young angażuje się w poboczne projekty.

W Polsce zespół po raz ostatni zagrał w lipcu 2012 roku podczas Impact Fest. Szykowali się wtedy do wydania drugiej płyty „Come of Age” (premiera 3 września 2012 roku). W 2013 roku ukazała się jeszcze EP-ka „Melody Calling” z 4 utworami.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.