14.02.2019 11:53

Wokalista Tool udostępnił nazistowską parodię o premierze nowego albumu

Maynard James Keenan znów trolluje fanów. Udostępnił reakcję wściekłego Hitlera na brak nowego albumu Toola.

Upadek
foto: kadr z wideo

Informacje publikowane na temat premiery nowej płyty Toola przypominają scenariusz brazylijskiej telenoweli. Grupa co chwila sugeruje inne daty wydania krążka, a jedynym faktem od lat pozostaje, że fani czekają na następcę "10,000 Days" już 13 lat. Wokalista grupy, Maynard James Keenan nic sobie z tego nie robi. Regularnie trolluje swoich fanów na Twitterze i widać ma niezłą radochę z kolejnych plotek na temat wyczekiwanego materiału.

Tool
Tool
Przeczytaj także Tool zaktualizował oficjalną stronę internetową. Grafiki nawiązują do nowej płyty?

Tool - Nazistowska zapowiedź nowego albumu

Tym razem muzyk opublikował nazistowską parodię o premierze nowej płyty, która ukazała się już w 2014 roku. Nagranie zatytułowane "Hitler dowiaduje się o nowym albumie Toola" to przeróbka fragmentów filmu "Upadek" z 2004 roku, który był bardzo często wykorzystywany do internetowych żartów. Jak widać wściekły Hitler, który nie może uwierzyć, dlaczego nagrywanie nowego albumu może zabierać tyle czasu, wyjątkowo przypadł do gustu Maynardowi. Muzyk opublikował wideo z podpisem:

"

Na zawsze w mojej pamięci. #pworótdo2014 "

Tool zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Zespół Tool pojawi się na koncercie w ramach Impact Festivalu 2019. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Obok ekipy Keenana na scenie pojawi się także grunge'owy Alice In Chains oraz Black Rebel Motorcycle Club.

Sprawdź: >>Posłuchaj „Jambi” Toola w wykonaniu 14-letniej perkusistki<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Tool