13.07.2019 14:28

Wokalista Toola zareagował na informację, że Justin Bieber jest fanem zespołu

Maynard James Keenan dowiedział się, że Justin Bieber jest fanem Toola. Skomentował artykuł w charakterystyczny dla siebie sposób.

Tool
foto: Gregg DeGuire/PictureGroup/EAST NEWS

Chociaż twórczość Justina Biebera nawet nie leżała koło metalu, a podczas jego koncertów zamiast spoconych długowłosych metali, piszczą podekscytowane nastolatki, to wokalista nie kryje zamiłowania do ciężkich brzmień. Muzyk wielokrotnie był przyłapywany przez paparazzich w koszulkach Metalliki, a nawet sam stworzył kiedyś kolekcję ubrań z wizerunkiem Marilyna Mansona. Tym razem wyszło na jaw, że młody muzyk słucha także Toola.

Justin Bieber fanem Toola. Co na to Maynard James Keenan?

Bieber zacytował na swoim insta stories fragment "The Pot" z płyty "10,000 Days" Toola i spytał swoich fanów, czy znają ten numer. Pytanie dotarło do 115 milionów followersów muzyka, jednak trudno powiedzieć, czy którykolwiek wielbiciel popowego wykonawcy zagłębił się kiedykolwiek w dyskografie ekipy Maynarda.

Tool
Tool
Przeczytaj także Impact Festival 2019 w Krakowie [GALERIA]

Informacja o tym, ze Bieber jest fanem Toola szybko dotarła do lidera zespołu. Keenan z charakterystycznym dla siebie luzem i dystansem, skomentował artykuł o zamiłowaniach młodego wokalisty na Twitterze. Użył jednego wymownego słowa, a w zasadzie hasztaga "wtopa". Najwyraźniej muzyk wolałby trafiać do nieco innej grupy odbiorców.

Zobacz też: Wokalista Tool opowiedział Sammy'emu Hagarowi o swojej technice wokalnej 

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Tool