Wokalista Toola zareagował na informację, że Justin Bieber jest fanem zespołu

Joanna Chojnacka
13.07.2019 14:28
Wokalista Toola zareagował na informację, że Justin Bieber jest fanem zespołu Fot. Gregg DeGuire/PictureGroup/EAST NEWS

Maynard James Keenan dowiedział się, że Justin Bieber jest fanem Toola. Skomentował artykuł w charakterystyczny dla siebie sposób.

Chociaż twórczość Justina Biebera nawet nie leżała koło metalu, a podczas jego koncertów zamiast spoconych długowłosych metali, piszczą podekscytowane nastolatki, to wokalista nie kryje zamiłowania do ciężkich brzmień. Muzyk wielokrotnie był przyłapywany przez paparazzich w koszulkach Metalliki, a nawet sam stworzył kiedyś kolekcję ubrań z wizerunkiem Marilyna Mansona. Tym razem wyszło na jaw, że młody muzyk słucha także Toola.

Justin Bieber fanem Toola. Co na to Maynard James Keenan?

Bieber zacytował na swoim insta stories fragment "The Pot" z płyty "10,000 Days" Toola i spytał swoich fanów, czy znają ten numer. Pytanie dotarło do 115 milionów followersów muzyka, jednak trudno powiedzieć, czy którykolwiek wielbiciel popowego wykonawcy zagłębił się kiedykolwiek w dyskografie ekipy Maynarda.

Przeczytaj także

Informacja o tym, ze Bieber jest fanem Toola szybko dotarła do lidera zespołu. Keenan z charakterystycznym dla siebie luzem i dystansem, skomentował artykuł o zamiłowaniach młodego wokalisty na Twitterze. Użył jednego wymownego słowa, a w zasadzie hasztaga "wtopa". Najwyraźniej muzyk wolałby trafiać do nieco innej grupy odbiorców.

Zobacz też: Wokalista Tool opowiedział Sammy'emu Hagarowi o swojej technice wokalnej 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.