21.05.2019 16:08

Wokalista Trivium nagrał akustyczny cover najnowszego utworu Slipknot "Unsainted"

Matt Heafy z Trivium opublikował na swoim kanale na YouTubie akustyczną wersję utworu "Unsainted" z nadchodzącego albumu grupy Slipknot.

Matt Heafy
foto: Matthew kiichichaos Heafy/kadr z wideo

Grupa Slipknot zapowiedziała premierę swojego nowego albumu na 9 sierpnia 2019 roku. Muzycy opublikowali ostatnio premierowy singiel "Unsainted", który promuje wydawnictwo zatytułowane "We Are Not Your Kind". Chociaż od zamieszczenia utworu nie minął jeszcze tydzień, w sieci zaczynają pojawiać się covery kompozycji. Jeden z nich postanowił nagrać Matt Heafy z Trivium. 

Matt Heafy z Trivium nagrał akustyczny cover Cannibal Corpse
Matt Heafy z Trivium nagrał akustyczny cover Cannibal Corpse
Przeczytaj także Matt Heafy z Trivium nagrał akustyczny cover Cannibal Corpse

Matt Heafy z Trivium w coverze Slipknot "Unsainted"

Wokalista Trivium umieszcza na swoim kanale akustyczne wersje znanych utworów. Ma na swoim koncie własne interpretacje gigantów takich jak Metallica, Linkin Park, Sabaton czy The Who. Tym razem wykonał cover Slipknot, którego możecie posłuchać poniżej:

Mystic Festival
Mystic Festival
Przeczytaj także Mystic Festival 2019: Znamy rozpiskę czasową imprezy

Trivium oraz Slipknot zagrają na koncercie w Polsce 

Grupa Slipknot oraz Trivium pojawi się na Mystic Festivalu w Polsce. Impreza odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie oraz otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. Na koncertach pojawi się także Sabaton, In Flames, Soulfly, Emperor, Batushka, King Diamond i wielu innych. 

Zobacz też:>>Slipknot zagrał "Unsainted" i "All Out Life" po raz pierwszy na żywo<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Slipknot Trivium