Wokalista Trivium nagrał akustyczny cover najnowszego utworu Slipknot "Unsainted"

Joanna Chojnacka
21.05.2019 16:08
Wokalista Trivium nagrał akustyczny cover najnowszego utworu Slipknot "Unsainted" Fot. Matthew kiichichaos Heafy/kadr z wideo

Matt Heafy z Trivium opublikował na swoim kanale na YouTubie akustyczną wersję utworu "Unsainted" z nadchodzącego albumu grupy Slipknot.

Grupa Slipknot zapowiedziała premierę swojego nowego albumu na 9 sierpnia 2019 roku. Muzycy opublikowali ostatnio premierowy singiel "Unsainted", który promuje wydawnictwo zatytułowane "We Are Not Your Kind". Chociaż od zamieszczenia utworu nie minął jeszcze tydzień, w sieci zaczynają pojawiać się covery kompozycji. Jeden z nich postanowił nagrać Matt Heafy z Trivium. 

Przeczytaj także

Matt Heafy z Trivium w coverze Slipknot "Unsainted"

Wokalista Trivium umieszcza na swoim kanale akustyczne wersje znanych utworów. Ma na swoim koncie własne interpretacje gigantów takich jak Metallica, Linkin Park, Sabaton czy The Who. Tym razem wykonał cover Slipknot, którego możecie posłuchać poniżej:

Przeczytaj także

Trivium oraz Slipknot zagrają na koncercie w Polsce 

Grupa Slipknot oraz Trivium pojawi się na Mystic Festivalu w Polsce. Impreza odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie oraz otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. Na koncertach pojawi się także Sabaton, In Flames, Soulfly, Emperor, Batushka, King Diamond i wielu innych. 

Zobacz też:>>Slipknot zagrał "Unsainted" i "All Out Life" po raz pierwszy na żywo<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.