06.12.2017 12:59

Wokalista wokaliście wrogiem. Akcja crowdfundingowa, żeby zebrać fundusze na lekcje śpiewu dla muzyka The Faceless

Wokalista The Archspire chce zebrać fundusze na lekcje śpiewu dla kolegi z The Faceless. Kiepski żart, czy dobry pomysł?

Wokalista wokaliście wrogiem. Akcja crowdfundingowa, żeby zebrać fundusze na lekcje śpiewu dla muzyka The Faceless
foto: kadr z wideo

Dzięki akcjom crowdfundingowym można wiele zdziałać - jeśli tylko Twój pomysł spotka się z aprobatą innych to można zebrać ładną sumkę na spełnienie marzenia czy realizację projektu. Czasami jednak nie wszystko toczy się tak, jak powinno.

Otóż śmieszek z kapeli The Archspire, wokalista Oliver Rae Aleron, wpadł na błyskotliwy pomysł jak wkurzyć frontmana The Faceless - Michaela Keene'a. Aleron stworzył akcję crowdfundingową, by zebrać fundusze na lekcje śpiewu dla wokalisty The Faceless.

Na 6 grudnia 2017 roku akcję wsparły 4 osoby i tym samym zebrano 40 dolarów, gdy celem jest 2000 dolarów. Opis zbiórki okazuje, ile ironii ma w sobie jej twórca.

"

Proszę pomóżcie mojemu drogiemu przyjacielowi Michealowi Keene spełnić swoje marzenie, by stać się utalentowanym wokalistą. Próbował śpiewać przez kilka lat, ale najwyraźniej nie potrafi się w tym połapać. Mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy i należytemu treningowi w końcu ziści swoje marzenie i nie będzie przypominać nosowo brzmiący i zjechany wokal Pattona "

crowd

Posłuchajcie w ogóle, jak prezentuje się ta kapela, która wydała niedawno album „In Becoming A Ghost”.

W sumie nic dziwnego, że tak niewiele osób wsparło tę akcję, bo mało kogo bawią takie żarty. Przepychanki panów na social mediach trwają już od jakiegoś czasu i zapewne nie ustaną w najbliższym czasie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News