Wokalistka Arch Enemy chce zniszczyć swój były zespół? Tak twierdzi wokalistka The Agonist

04.09.2019 14:03
Wokalistka Arch Enemy chce zniszczyć swój były zespół? Tak twierdzi wokalistka The Agonist Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Alissa White-Gluz została wyrzucona z The Agonist w 2014 roku i ponoć od tamtego czasu uprzykrza życie swoim byłym kolegom z kapeli.

Zacznijmy od początku - Alissa White-Gluz śpiewała w latach 2004-2014 w kapeli The Agonist. Wokalistka początkowo planowała występować w dwóch kapelach jednocześnie - The Agonist i Arch Enemy, jednak ostatecznie została wyrzucona z tej pierwszej. Alissa była oburzona takim obrotem sprawy, jednocześnie gitarzysta The Agonist, Danny Marino twierdził, że wokalistka źle się zachowała dołączając do Arch Enemy, bo chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Co więcej mówił, że od 2014 roku Alissa we wszystkich wywiadach negatywnie wypowiada się na temat kapeli i stara się przeszkadzać kapeli w przemyśle muzycznym.

Wokalistka Arch Enemy chce zniszczyć swój były zespół? Tak twierdzi wokalistka The Agonist

W najnowszym wywiadzie z Rock Confidential, wokalistka The Agonist, Vicky Psarakis, wyznała, że kapela ma problemy z wydaniem nowej płyty "Orphans":

Chodzi o to, że nie mogliśmy znaleźć wytwórni i nie jest to związane z muzyką. Wiele się wydarzyło i nie daję sobie z tym rady. Jestem tutaj, żeby tworzyć muzykę i śpiewać. Niektóre osoby nie chcą, żebyśmy wydali nasz album, więc mocno się staraliśmy i nawet zastanawialiśmy się, czy może wydać krążek na własną reką - co nie jest mądrą, biznesową decyzją.

Przeczytaj także

Psatrakis postanowiła wyznać, kim jest osoba, która skutecznie przeszkadza The Agonist:

Nie chcę robić awantury, ale myślę, że dla tych, którzy obserwują całe zajście, jest całkiem jasne, że osobą, która nam przeszkadza jest Alissa. Już na samym początku dawała wiele wywiadów i wypowiadała się bardzo negatywnie na temat członków zespołu. Jest to dla mnie bardzo dziwne, bo nigdy jej nie poznałam, dziwnie mi się o tym mówi. Nie wiem, jak daleko z tym zaszła, ale jestem pewna kilku rzeczy, które zrobiła przeciwko nam, mamy też kilka podejrzeń. Od momentu, gdy ją wyrzucono z zespołu, stara się tę kapelę zniszczyć.

The Agonist mimo wszystko znaleźli wytwórnię, która chce pracować z kapelą. Album "Orphans" ukaże się 20 września 2019 nakładem wytwórni Rodeostar.

Zobacz także: Wokalistka Arch Enemy pojawi się w grze Gears 5

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.