Wokalistka Batalion d'Amour dołączyła do jurorów nowego talent show Polsatu

Aleksandra Degórska
24.08.2018 14:49
Wokalistka Batalion d'Amour dołączyła do jurorów nowego talent show Polsatu Fot. kadr z wideo

Karolina Andrzejewska pojawi się w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Talent show cieszą się wśród widzów dużą popularnością. Sporo osób stara się dostać do tego typu programów marząc o wspaniałej karierze. Jesienią 2018 na Polsacie pojawi się kolejny talent show, który jednak mocno różni się od programów, do których przyzwyczajono polskich widzów.

W „Śpiewajmy razem. All Together Now” wrażenie robi ilość jurorów, których jest aż 100! Przewodniczącą jury będzie wokalistka Ewa Farna. Nie zabraknie również rockowych wykonawców, pojawią się m.in. Anja Orthodox z Closterkellera, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, znany z Oddziału Zamkniętego, czy Michał Stawiński z NeuOberschlesien.

W jury pojawi się również Karolina Andrzejewska, wokalistka Batalion d'Amour, która poinformowała o tym fanów na swoim profilu na Facebooku.

karolina

Uczestnicy „Śpiewajmy razem. All Together Now” będą śpiewać przed 100-osobowym jury i muszą zachęcić do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Do finału przejdzie dwójka uczestników z najwyższą liczbą śpiewających z nimi jurorów.

W programie zobaczymy także popularnego kabareciarza Igora Kwiatkowskiego, byłego członka grupy Paranienormalni.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.