04.01.2019 16:38

Wokalistka Fleetwood Mac będzie pracować we Fleetwood McDonald's?

Ponad 3 tysiące osób chce, żeby Stevie Nicks rozpoczęła swoją przygodę w restauracji McDonald's w mieście...Fleetwood.

Stevie Nicks z Fleetwood Mac
foto: ASSOCIATED PRESS/East News

Internauci lubią sobie pożartować i nie znają żadnych granic. Trzeba przyznać, że niektóre psikusy są naprawdę błyskotliwe, jak chociażby ten, o którym za moment przeczytacie. Ekipa odpowiedzialna za fanpage na Facebooku Be Reet wymyśliła już wydarzenie Reaktywacja Nirvany z Chadem Kroegerem z Nickelback na wokalu w salonie fryzjerskim „Nirvana” w Manchesterze. Tym razem wpadła na pomysł, żeby zachęcić Stevie Nicks do pracy w restauracji McDonald's w mieście...Fleetwood.

Fani chcą, żeby wokalistka Fleetwood Mac pracowała we Fleetwood McDonald's

Nie wiadomo, co na to powiedziałaby wokalistka Fleetwood Mac i czy rzuciłaby koncertowanie z zespołem na rzecz pracy w restauracji. Trzeba jednak przyznać, że gra słów twórców wydarzenia jest cudowna, bo hasłem promujących jest "Sell me fries, sell me sweet little fries” nawiązując do hitu Fleetwood Mac "Little Lies".

Do wydarzenia dołączyło już 3 tysiące osób, zatem jak widać zainteresowanie jest całkiem spore. Co ciekawe na akcję zwrócił uwagę McDonald's i reprezentant firmy w wypowiedzi dla mediów zdradził, że chętnie zaprasza wokalistkę do skosztowania "sweet little fries". Stevie Nicks obecnie jest mocno zajęta, więc nie wiadomo czy wpadnie do restauracji. Wokalistka oprócz koncertów z Fleetwood Mac ma na głowie Rock And Roll Hall Of Fame - Stevie Nicks dołączy do galerii sław 29 marca 2019. 

Fleetwood Mac bez Lindseya Buckinghama

Gitarzysta rozstał się z Fleetwood Mac na początku 2018 roku, dosłownie chwilę przed rozpoczęciem światowej trasy koncertowej grupy. Zastąpili go Mike Campbell z Tom Petty & The Heartbreakers oraz Neil Finn z Crowded House. Później okazało się, że Lindsey Buckingham pozwał Fleetwood Mac z powodu naruszenia obowiązku powierniczego i naruszenia umowy ustnej, do których doszło po wyrzuceniu Buckinghama z zespołu w 2018 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Fleetwood Mac