23.03.2018 15:36

Wokalistka Lacuna Coil została jurorem we włoskim talent show

Cristina Scabbia tym razem pojawiła się w zupełnie innej roli i będzie oceniać występy uczestników włoskiej edycji The Voice.

Wokalistka Lacuna Coil jako juror w The Voice
foto: kadr z wideo

W jury w talent show pojawiają się gwiazdy, które znają się na temacie i są charyzmatyczne - w końcu program telewizyjny musi przyciągnąć widzów do telewizorów, a znane nazwiska robią swoje. Jednak mimo wszystko rzadkością jest, by ktoś z metalowego świata pojawiał się w roli jurora.

W 2011 roku Nergal jednak zdecydował się na udział w The Voice Of Poland czym zadziwił zarówno swoich fanów, jak i widzów. Frontman Behemotha wyznał, że postanowił zgodzić się na występ w roli jurora w talent show, by wyjść ze strefy komfortu i nieco się rozejrzeć po świecie mainstreamu.

Wokalistka Lacuna Coil w programie The Voice

Najwidoczniej z podobnego założenia wychodzi wokalistka Lacuna Coil. Cristina Scabbia zdecydowała się na to, by zasiąść w krześle jurora we włoskiej edycji The Voice. Zobaczcie zatem, jak wokalistka prezentowała się w tym programie:

Dyskografię zespołu Lacuna Coil zamyka krążek „Delirium” - 8. studyjny album grupy ukazał się 27 maja 2016. Nagrania odbyły się w studiu BRX w Mediolanie w okresie od grudnia 2015 do lutego 2016. Choć w styczniu 2016 z zespołu odszedł gitarzysta Marco Biazzi, to kapela nie miała problemów, by nagrać następcę „Broken Crown Halo” z 2014 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Lacuna Coil