26.04.2019 16:52

Wokalistka oficjalnego tribute bandu Queen zaśpiewała cover Grety Van Fleet "Highway Tune"

Posłuchajcie, jak brzmi babski cover "Highway Tune" Grety Van Fleet.

Cover Grety Van Fleet
foto: kadr z wideo

Chyba sami muzycy Grety Van Fleet nie spodziewali się, że zdobędą rozgłos, nagrodę Grammy i ich twórczość będą oceniać największe muzyczne nazwiska, włącznie z Robertem Plantem. To właśnie do Led Zeppelin porównywana jest Greta Van Fleet ze względu na podobne głosy wokalistów.

Babska wersja hitu Grety Van Fleet "Highway Tune"

Im bardziej znany zespół, tym więcej powstaje coverów piosenek tejże grupy. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku Grety Van Fleet - chociaż kapela ma na swoim koncie 2 EP-ki i debiutancką płytę, to już jest znana na całym świecie i wielu muzyków sięga po twórczość młodej grupy.

5-latek zagrał cover Grety Van Fleet
5-latek zagrał cover Grety Van Fleet
Przeczytaj także 5-latek zagrał na perkusji cover Grety Van Fleet

Czy w repertuarze Grety Van Fleet sprawdzi się kobiecy wokal? Okazuje się, że silne babskie głosy dadzą sobie radę również z partią wokalu Josha Kiszki, który może pochwalić się wysokim wokalem. W odmętach internetu redakcja Antyradio.pl znalazła wokalistkę Jennifer Espinozę, która w swoim repertuarze ma utwór Grety Van Fleet "Highway Tune". Kobieta może pochwalić się występami w Queen Extravaganza - oficjalnym tribute bandzie Queen.

Posłuchajcie, jak wokalistka wypadła w piosence Grety Van Fleet:

Greta Van Fleet wystąpi w Polsce w 2019

Dyskografię Grety Van Fleet zamyka krążek "Anthem of the Peaceful Army" i w ramach promocji tego wydawnictwa zespół zagra koncert w Polsce. Greta Van Fleet wystąpi na Open'er Festival 2019, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2019.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT GRETY VAN FLEET <<

Tagi: Duperele Greta Van Fleet