Wpadka Polsat News. Stacja pokazała perkusistę Queen na Złotych Globach 2021: "Pomylili go z KFC"

02.03.2021 13:18
Roger Taylor z Queen Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Roger Taylora na Złotych Globach 2021? Stacja Polsat News zaliczyła wpadkę.

W weekend, z 28 lutego na 1 marca 2021 roku odbyła się 78. gala wręczenia Złotych Globów. Większość polskich mediów w poniedziałek relacjonowało przebieg imprezy, podawało nazwiska zwycięzców i pokazywało fragmenty gali. Nie obyło się też bez wpadek i to z Rogerem Taylorem z Queen w roli głównej.

Polecamy

Wpadka Polsat News. Stacja pokazała perkusistę Queen na Złotych Globach "Pomylili go z KFC"

Jeden z użytkowników Forum.Queen.pl na Facebooku udostępnił zdjęcie z kadrem z Polsat News. Dziennikarka relacjonowała galę Złotych Globów i nie wiedzieć czemu pokazano zdjęcie Rogera Taylora z grupy Queen. Co ciekawe, muzyk nie pojawił się na gali, a muzyczną nagrodę w kategorii Najlepsza oryginalna ścieżka dźwiękowa otrzymał Trent Reznor oraz Atticus Ross z Nine Inch Nails. Polsat News zaliczyło niezłą wpadkę, a fani Queen na forum zaczęli żartować, że stacja pomyliła siwego Rogera Taylora ze zmarłym Seanem Connerym albo z założycielem KFC.

foto: Forum.Queen.pl na FB Fot. foto: Forum.Queen.pl na FB

Bardzo możliwe, że do pomyłki doszło w związku z tym, że w 2019 roku film "Bohemian Rhapsody" o karierze Queen zdobył 2. statuetki na gali Złotych Globów. Produkcję nagrodzono w kategoriach Najlepszy film dramatyczny i Najlepsza aktor w filmie dramatycznym.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.