28.07.2017 13:41

Wrocławscy fani pożegnali Chestera Benningtona

Miłośnicy Linkin Park zebrali się przy Stadionie Wrocław, by złożyć hołd wokaliście, który niedawno popełnił samobójstwo. Zobaczcie nagrania z tego wydarzenia.

Wrocławscy fani pożegnali Chestera Benningtona
foto: kadr z wideo

Każdy fan chce pożegnać należycie swojego idola, który wpłynął na jego życie. Nic zatem zaskakującego, że również polscy miłośnicy Chestera Benningtona postanowili złożyć hołd wokaliście. Muzyk popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku i ta informacja zszokowała dosłownie cały świat. 

Wrocławscy fani spotkali się 27 lipca 2017 roku przy stadionie, by wspólnie zaśpiewać utwory zespołu, m.in. „Heavy” czy „One More Light”, zapalić znicze i złożyć kwiaty. Specjalnie wybrano takie miejsce, bowiem właśnie na Stadionie Wrocław Linkin Park zagrał w 2014 roku.

Zobaczcie, jak polscy fani pożegnali Chestera Benningtona:

Na razie nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy Linkin Park. Zespół wydał 24 lipca 2017 oficjalne oświadczenie po śmierci Chestera i oświadczył, że odwołuje trasę, zaś działalność grupy w przyszłości stoi pod znakiem zapytania. Ostatni koncert Linkin Park dał 6 lipca 2017 w Birmingham, natomiast 15 czerwca 2017 zagrał w Krakowie w Polsce.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Linkin Park Chester Bennington