01.09.2015 16:45

Wściekła bawełniana Pantera

Metalowe szmaciaki wracają. Tym razem wściekle poruszają temat chodzenia i tego jak niewygodne potrafią być skarpety. Czas na odrobinę wash pitu. 

Wściekła bawełniana Pantera
foto: kadr z wideo

Był mistrz marionetek przywołujący do życia skarpety w Metallice i mroźna, świąteczna zima z Immortalem. Dostaliśmy już nawet przygnębione i odrzucone skarpetki ze Slipknota i diabelnie wybielone od Slayera. Teraz nadszedł czas na wściekłe skarpety prosto od Pantery.

Też nienawidzicie tego, jak skarpetki wam się wyciągają, schodzą, mechacą i śmierdzą? Jak odrobinę za duże, z łatwością spadają Wam ze stopy? Albo w ogóle ściskają, ciężko się chodzi i ogólnie nie są takie wygodne jak kiedyś? My też. Co więcej nasi bawełniani przyjaciele nie znoszą tego nawet bardziej. W utworze „Folding Hostile” (pol. składany wróg) udowadniają, że nie ma miejsca na smutek i użalanie się.

Tekstami typu „idź się skurczyć” czy „maszeruj na palcach chłopcze”, nasza bawełniana Pantera twardo rozlicza się z niewygodą. Dodatkowo wspomaga ją oryginalny perkusista zespołu Vinnie Paul.

Odpalcie kawałek, wsłuchajcie się w teksty i machajcie głową wraz z innymi skarpetami na koncercie Hamptery! 

Podoba Wam się skarpeciana Pantera?

Mateusz Boronczyk
Tagi: Duperele Pantera