Wszystkie albumy Toola są już dostępne na serwisach streamingowych

02.08.2019 11:08
Wszystkie albumy Toola są już dostępne na serwisach streamingowych Fot. . Romana Makówka/Antryadio.pl

Jeśli szukasz Toola na Spotify czy Apple Music, teraz możesz go znaleźć. Od początku sierpnia 2019 roku dyskografia zespołu jest dostępna na serwisach streamingowych.

To dobry czas dla Toola. Pod koniec sierpnia 2019 roku światło dzienne ujrzy najnowsza płyta zespołu. Trzeba przyznać, że jest to długo wyczekiwany krążek. Dyskografię zamyka album "10,000 Days" wydany w maju 2006 roku. Najnowszy krążek, "Fear Inoculum", będzie już piątym wydawnictwem. Fani czekali na niego aż 13 lat. Niektórzy zwątpili w to, czy ta płyta w ogóle się ukaże.

Dyskografia Toola na Spotify i innych serwisach streamingowych

Maynard James Keenan, w jednym z podcastów zdradził, że fani będą mogli posłuchać płyt zespołu już na początku sierpnia 2019 roku. Co spowodowało, że zespół zdecydował się opublikować swoje dzieła na Spotify i innych serwisach? Okazuje się, że Tool chciał spróbować czegoś nowego:

Jesteśmy trudnym zespołem. Jesteśmy uparci i trochę aroganccy w stosunku do tego, co dzieje się z resztą świata... [...] teraz mamy rzeczy typu digital media i streaming. Spróbujemy tego.  

Przeczytaj także

Już od 2 sierpnia 2019 roku możecie słuchać swoich ulubionych albumów i piosenek na Spotify czy Apple Music. Warto przypomnieć, że Tool był jednym z zespołów, który przez bardzo długi okres odmawiał sprzedaży swoich albumów serwisom streamingowym i cyfrowym. W końcu jednak się poddali. Może ich decyzja była również motywowana premierą najnowszej płyty? "Fear Inoculum" pojawi się na sklepowych półkach już 30 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Tool opublikował nowe logo i zapowiedź wyczekiwanej płyty 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.