Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge

15.05.2020 12:34
Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge Fot. . VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak to kolejna gwiazda, która zdecydowała się wziąć udział w niezwykle popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge2. Co zaprezentowała uznana artystka?

Beata Kozidrak, wokalistka grupy BAJM została nominowana przez Monikę Brodkę w jej nagraniu sprzed kilku dni. Teraz zaprezentowała swoją wersję zdobywającego coraz większą popularność wyzwania, polegającego na nagraniu 16 wersów, zgodnie z hip-hopowymi zasadami. 

Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz niedofinansowanej polskiej służby zdrowia i wsparcie lekarzy, którzy każdego dnia pomagają chorym i poszkodowanym, nie tylko z powodu panującej obecnie pandemii COVID-19. W chwili obecnej na stronie SiePomaga.pl zebrano już ponad 27 mln złotych.

Przeczytaj także

Beata Kozidrak w rytmie lokomotywy

Artystka podeszła do sprawy w nietypowy sposób. Rytm i słowa jej wersji „gorących wersetów” wzięte są bowiem bezpośrednio ze słynnej rymowanki „Lokomotywa” Juliana Tuwima.

Kozidrak zaprezentowała także klip wideo do swojego utworu. Opływa w nim w luksusy w ładnym ogrodzie, wylegując się na złotej sofie w nienagannym stroju. 

Przeczytaj także

Kto teraz?

Polska piosenkarka nominowała kolejne osoby do wyzwania. Są to przedstawiciele grup kabaretowych: Ani Mru Mru oraz Smile.

"Polki i Polacy, dziś Was wyleczę

Nominuję tych, którzy tworzą skecze” – zaintonowała pod koniec wideo.

Czytaj także: Stachursky dołączył do #Hot16Challenge w swoim niepodrabialnym stylu.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.