30.11.2016 10:56

Wybierz polską płytę roku 2016 według Czytelników serwisu Antyradio.pl

Które polskie albumy zawładnęły Waszymi odtwarzaczami w mijającym 2016 roku? Pomóżcie nam wybrać polską płytę roku 2016.

Wybierz polską płytę roku 2016 według Czytelników serwisu Antyradio.pl
foto: materiały prasowe

Wzięliście już udział w naszym plebiscycie na płytę roku 2016? Prosimy Was zatem jeszcze raz o pomoc - tym razem przy wyborze polskiego albumu mijających dwunastu miesięcy. Postaraliśmy się, abyście mieli zróżnicowany wybór - a podobnie jak przy zagranicznych propozycjach, naprawdę jest w czym wybierać!

Nowymi materiałami przypomniały o sobie tak wielkie marki krajowego rocka jak Coma, Hunter, Hey czy Luxtorpeda, która podbiła listy przebojów swoją „Silnąliną”. Zarówno „Błysk”, jak i „MYWASWYNAS”, a nawet eksperymentalny „2005 YU55” grupy Piotra Roguckiego zostały ciepło przyjęte przez fanów zespołu, wybór więc z pewnością nie będzie łatwy.

Szczególnie że to dopiero początek listy. Nowe albumy wydali także weterani polskiej sceny z Kultu, Acid Drinkers, Perfectu i Lady Pank. Również nasze sztandarowe towary eksportowe jak Riverside i Vader uraczyły miłośników swojej twórczości smakowitymi kąskami. A przecież została jeszcze nieco młodsza gwardia z Tides from Nebula, Milczeniem Owiec i Votum na czele...

Jeśli nie pamiętacie najważniejszych polskich premier 2016 roku, przygotowaliśmy dla Was szybkie przypomnienie naszych propozycji:

Swoją polską płytę roku 2016 możecie wytypować w naszej sondzie poniżej.

Głosowanie zostało zakończone. Zobaczcie wyniki.

Jakub Gańko
Tagi: Rock News