Wydziaraj się i posłuchaj nowej płyty Ozzy'ego. Antyradio dołączyło do akcji wokalisty Black Sabbath

17.02.2020 15:43
Wydziaraj się i posłuchaj nowej płyty Ozzy'ego. Antyradio dołączyło do akcji wokalisty Black Sabbath Fot. shutterstock.com

Dwa polskie studia tatuażu dołączyły do akcji Ozzy'ego Osbourne'a. Już 20 lutego będzie można posłuchać przedpremierowo krążka "Ordinary Man" i zrobić sobie pamiątkową dziarę na cześć Księcia Ciemności.

Już 20 lutego, dzień przed tym jak nowy albumu Ozzy’ego Osbourne’a trafi do sklepów, fani z ponad 50 miast na całym świecie będą mogli posłuchać płyty "Ordinary Man” przedpremierowo. Z muzyką Księcia Ciemności będzie można zapoznać się w 50 miastach na całym świecie, w tym dwóch studiach tatuażu w Polsce. W Warszawie będzie to Najgorsze Studio w Mieście, czyli Juniorink, a we Wrocławiu niesamowite Studio Zajawa Tattoo.

Posłuchaj przedpremierowo "Ordinary Man" i zrób sobie pamiątkowy tatuaż

Dlaczego akurat w salonach tatuażu? Fani Ozzy’ego, poza słuchaniem jego nowej muzyki, będą mogli wybrać niesamowite wzory przygotowane przez artystów z Zajawy i Juniorink, które będą inspirowane legendą metalu. Każde studio przygotuje 17 wyjątkowych kompozycji w specjalnej cenie, które będą czekać na maniaków brytyjskiego artysty.

Przeczytaj także

Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę tattoo.ozzy.com  i zapisać się na wizytę do pasującego miasta. Osoby, które zapiszą się na stronie, dostaną na swój adres e-mail potwierdzenie. Osoby, które pierwsze pojawią się w salonie 20-ego lutego, zostaną obsłużone wcześniej

Antyradio w akcji Ozzy'ego Osbourne'a

Do akcji Ozzy'ego Osbourne'a, legendarnego wokalisty Black Sabbath przyłączyło się także Antyradio.

Posłuchaj podcastu

Na antenie podczas programu Najgorsze Państwo Świata pojawił się gość specjalny. Borislav z warszawskiego studia tatuażu Juniorink wykonał na żywo tatuaż Gosi Wierzejewskiej, wydawcy audycji.

86730538_2639249516400223_6313691067166228480_n Fot. Antyradio

Od dziś na przedramieniu Gosi będzie widniał symboliczny, geometryczny nietoperz, którego możecie podziwiać na jej Instagramie:

Zobacz też: Czy choroba przeszkodzi Ozzy'emu w koncertowaniu? Muzyk skomentował sprawę 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.