Wynajmij mieszkanie gitarzysty Guns N' Roses

Jakub Gańko
10.11.2015 11:59
Wynajmij mieszkanie gitarzysty Guns N' Roses Fot. CC0 Public Domain / Ch Villa (CC-A 2.0G) / Chris Brown (CC-A-SA 2.0 G) / Nejmlez (CC BY-SA 3.0)

Jeśli zawsze marzyłeś, aby zamieszkać u muzyka Guns N' Roses, oto Twoja szansa. Zobacz, jak wygląda i ile kosztuje apartament Richarda Fortusa w Nowym Jorku.

Gitarzysta ma do wynajęcia mieszkanie przy 417 Grand Street na Manhattanie. Do dyspozycji oddaje przestronny apartament z dwiema sypialniami, kuchnią i łazienką. Muzyk ustalił cenę wynajmu na poziomie 5 tysięcy dolarów miesięcznie.

Może wydawać się, że sporo, ale przecież mówimy o lokalu w Nowym Jorku. Przyjrzyjmy się też warunkom, w jakich żył dotąd Fortus. Kuchnia wyposażona jest w luksusowy sprzęt AGD marek Viking, Wolf, Sub-Zero i Bosch. W przestronnej łazience panują warunki jak w salonie kosmetycznym. Do tego wszystkiego dochodzi duży, prywatny taras. Mieszkanie ma też mnóstwo wielkich okien, które zapewniają mu doskonałe oświetlenie.

To było pierwsze własnościowe mieszkanie Richarda Fortusa. W 2003 roku mówił o nim:

To tak naprawdę pierwsza rzecz, jaką mam w życiu na własność.

Możemy się tylko domyślać, jak to miejsce wyglądało w złotych czasach muzyka w Guns N' Roses. Fakt, że znajdują się tam aż dwie osobne sypialnie, daje już sporo do myślenia.

Poniżej możecie przyjrzeć się okolicy, w której mieści się apartament.

grandst1 Fot. foto: Google StreetView
grandst2 Fot. foto: Google StreetView

Fortus dołączył do Guns N' Roses w 2001 roku w zastępstwie za Paula Tobiasa. To najdłużej występujący gitarzysta w tym zespole. Mimo to jedynym studyjnym albumem, na którym możemy go usłyszeć, jest „Chinese Democracy” z 2008 roku.

Grupa Axla Rose'a przeszła w 2015 roku kolejne zmiany personalne. Z Gunsami rozstali się gitarzyści DJ Ashba i Bumblefoot. Obecny stan rzeczy raczej przekreśla szanse na to, abyśmy usłyszeli nowy materiał studyjny w 2016 roku.

Chcielibyście mieszkać w takim miejscu?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.