29.11.2018 11:40

Wyprzedane koncerty Dawida Podsiadły nie odbędą się? Arena została zamknięta

Dawid Podsiadło ma zagrać 3 koncerty w Poznaniu. Czy jednak występy dojdą do skutku?

Dawid Podsiadło
foto: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Wokalista promuje obecnie nowy album "Małomiasteczkowy", który pojawił się na sklepowych półkach 19 października 2018. W związku z wydaniem płyty Dawid Podsiadło ogłosił Małomiasteczkowy Tour, który wystartował 27 października 2018 w Katowicach w Spodku.

Czy koncerty Dawida Podsiadły w Poznaniu dojdą do skutku?

Wiele koncertów jest wyprzedanych, jak chociażby te w Poznaniu, gdzie muzyk ma zagrać 4, 5 i 6 grudnia w Hali Arenie. Nie wiadomo jednak, czy koncerty się odbędą, bowiem na hali został uszkodzony sufit i rozpoczęto prace remontowe. W związku z tym obiekt będzie zamknięty do 17 grudnia 2018.

Czy zatem koncerty Dawida Podsiadły mimo wszystko się odbędą? Właściciele hali tak skomentowali sprawę na Facebooku:

"

Wszystkie zaplanowane we wskazanym terminie wydarzenia zostaną w miarę możliwości przeniesione do innych obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich. "

Przeczytajcie całe oświadczenie:

Jak na razie Dawid Podsiadło nie poinformował swoich fanów o przeniesieniu koncertów do innego obiektu. Warto zatem mieć rękę na pulsie i sprawdzać informacje dotyczące występów Podsiadły.

Dawid Podsiadło z płytą "Małomiasteczkowy"

We wrześniu 2018 na oficjalnym profilu Dawida Podsiadły fani zauważyli tajemniczy numer telefonu. Okazywało się, że po drugiej stronie był Wróżbita Dawid, który podawał nazwę profilu na Instagramie - maloprofilowy. To właśnie tam pojawiły się informacje dotyczące nowej płyty Podsiadły. Co więcej w dzień premiery albumu "Małomiasteczkowy" Dawid Podsiadło sprzedawał płytę w kiosku przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Dawid Podsiadło