19.05.2016 11:43

Wyraź swoje uczucia przy pomocy Zakka Wylde'a

Znudziły Wam się czaszki i rogate gesty w codziennej komunikacji? Mamy dla Was dobrą wiadomość: właśnie możecie ją urozmaicić całym wachlarzem emotikon z byłym gitarzystą Ozzy'ego Osbourne'a.

Wyraź swoje uczucia przy pomocy Zakka Wylde'a
foto: AP / Fotolink / East News + Bóg Pejnta

Gdyby tylko metalowcy komunikowali się jak normalni ludzie, z pewnością do codziennej korespondencji w serwisach społecznościowych wystarczałyby im standardowe emotikony z uśmieszkami, kotkami, pieskami i innymi słodziakami. Wciąż trudno jednak znaleźć zestaw symboli graficznych, które oddawałyby prawdziwe emocje miłośników cięższego brzmienia.

Na szczęście wachlarz takich emotikon stale się poszerza - właśnie dołączył do nich sam Zakk Wylde. Od dziś brodaty gitarzysta może wyrazić za Was smutek i gniew, senność i łzy. Możecie korzystać z jego gitary, pieca, zapalniczki, a nawet rogatego hełmu wikinga. Twórcy emotikon z Emoji Fame pamiętali nawet o specjalnym skrócie „SDMF”, który pochodzi z premierowego kawałka ze składanki „Kings of Damnation 98–04” i oznacza „Strength Determination Merciless Forever”.

Gavin Rhodes, współzałożyciel Emoji Fame, zdradził motywację stojącą za nowym zestawem emotikon.

"

Wielu pracowników Emoji Fame to skryci maniacy gitar, więc kiedy tylko Zakk Wylde zgodził się na nasz pomysł, byliśmy niesamowicie podekscytowani. To prawdopodobnie jeden z 10 najważniejszych gitarzystów wszech czasów i jesteśmy bardzo dumni z zestawu, jaki z nim przygotowaliśmy. Jego emoji są zabawne i pełne shreddingu. "

Komplet emotikon z Zakkiem Wyldem zobaczycie poniżej:

Aby korzystać z powyższych symboli, musicie zaopatrzyć się w aplikację Emoji Fame dostępną w AppStore. Niestety, obecnie nie ma ona swojej wersji na Androida i jest dostępna tylko na iOS. Mamy nadzieję, że za twórcą „Book Of Shadows II” pójdą kolejni rockowi i metalowi artyści, a asortyment Emoji Fame będzie bogatszy nie tylko o kolejnych popowych i hip-hopowych artystów.

Szlak dla metalowych emotek przetarła oficjalna fińska emota metalowca, a zaraz za nią poszła jedna z najważniejszych reprezentantek fińskiego metalu, Tarja Turunen. Powstały również specjalne komplety emoji dla gotów oraz symbole związane z muzykami zespołów Iron Maiden, Foo Fighters czy Nirvana.

Jak oceniacie emotikony Zakka Wylde'a?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Zakk Wylde