23.03.2016 11:43

Wystąp w teledysku Huntera do utworu „NieWolnOść”

Drak i spółka szykują wideo do utworu „NieWolnOść”. Co musicie zrobić, żeby się w nim pojawić?

Wystąp w teledysku Huntera do utworu „NieWolnOść”
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Wszyscy wiemy, jak oddanych fanów ma Hunter. Zespół również zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zaprosił ich do nagrania wspólnego teledysku do pierwszego kawałka promującego nadchodzące wydawnictwo grupy. Klip do utworu „NieWolnOść” ma zostać zarejestrowany 8 kwietnia 2016 roku w warszawskim klubie Palladium przy ul. Złotej 9.

Każdy, kto chce wziąć udział w tym przedsięwzięciu, pośpiewać i wystąpić z Hunterem w klipie, wystarczy, by był obecny na wspomnianym koncercie. Oto jaką odezwę do swoich fanów wystosował sam Drak:

"

Klip do utworu „NieWolnOść” - będącego zapowiedzią nowej płyty - będzie kręcony na żywo z udziałem publiczności w czasie koncertu, który rozpocznie się około 20.30. Wystąpi z nami gościnnie nasz bojowy Chór Kantata pod dowództwem Mariusza Pardo, który brał udział również w nagraniu tego utworu w studio. Zapraszamy serdecznie, licząc na udział i wsparcie wokalne Hunterian z całego kraju. "

Realizacji materiału podejmie się ekipa Mania Studio, która jest odpowiedzialna za wcześniejsze teledyski Huntera: „Imperium Uboju”, „PSI”, „Strasznik”, „Trumian Show” i „ŚmierciŚmiech”. Studio zarejestrowało również koncert w Palladium z 2013 roku, który zespół udostępnił w całości za pośrednictwem serwisu Antyradio.pl.

Występ w Palladium jest częścią trasy koncertowej, na której obok premierowego utworu grupa sięgnęła po rzadko wykonywany utwór „PSI” oraz „Kostiana”. Oto jej pozostałe daty i miasta, gdzie jeszcze będziecie mogli zobaczyć Huntera na żywo:

  • 30 marca 2016 - RZESZÓW - Pod Palmą
  • 31 marca 2016 - BIELSKO-BIAŁA - Rude Boy
  • 1 kwietnia 2016 - ZABRZE - Wiatrak
  • 2 kwietnia 2016 - OPOLE - NCPP
  • 3 kwietnia 2016 - WROCŁAW - Stary Klasztor
  • 8 kwietnia 2016 - WARSZAWA - Palladium
  • 9 kwietnia 2016 - KRAKÓW - Studio
  • 10 kwietnia 2016 - LUBLIN - Graffiti

Wiemy, że prace nad następcą „Imperium” z 2013 roku postępują dwutorowo: obok zapowiadanego jeszcze w 2014 roku albumu akustycznego, Hunter szykuje też elektryczną „petardę-niespodziankę”. Materiał jest nagrywany w studiu Sonus, gdzie powstały wcześniej takie albumy zespołu jak „Medeis”, „T.E.L.I...” oraz „Hellwood”. Płyta ma się ukazać przed końcem 2016, a jeszcze w trakcie obecnego tournée mamy usłyszeć kolejne nowe kawałki.

Wybieracie się na koncert Huntera do Palladium?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Hunter