Wystąp w teledysku Motorhead!

Magda Słomka
12.08.2015 11:27
Wystąp w teledysku Motorhead! Fot. 0000554 / Reporter / East News

Teraz i Ty możesz stać się gwiazdą dzięki konkursowi, który ogłosił zespół Motorhead. Co zrobić, by pojawić się w klipie do „Thunder & Lightning”?

Lemmy Kilmister i spółka ogłosili konkurs, o którym marzy chyba każdy fan brytyjskiej kapeli. Zespół ma zamiar nagrać fanowskie wideo, które będzie promować najnowszy utwór pochodzący z krążka „Bad Magic”.

Aby się w nim pojawić, do 13 sierpnia 2015 roku należy przesłać krótki film za pośrednictwem oficjalnej strony grupy Motorhead.

motor fb

Potrzebujemy twojej pomocy w uzyskaniu jak największej ilości materiału do wykorzystania w filmie. Nie wstydź się – weź kamerę i wyślij do nas swoje nagranie, na którym pokazujesz, jak dajesz czadu. Dzięki temu możesz mieć okazję do pojawienia się w oficjalnym klipie Motorhead.

Nie potrafisz śpiewać, a brzdękanie na gitarze w Twoim wykonaniu brzmi jak dręczenie kota? Nie przejmuj się! Chodzi tylko o obraz, a dźwięk nie zostanie wykorzystany. W cenie jest niewidzialna gitara, skakanie z tapczanu i spektakularne rozdziawianie buzi. Wszystko to w rytm kawałka „Thunder & Lightning”.

Jeśli Twoje wideo nie ukaże się w teledysku, nic straconego. Do wygrania w konkursie są także inne nagrody:

  • Dwuosobowe zaproszenie o wartości 2400 dolarów na statek Motorboat, który wypływa we wrześniu 2015 roku. Koncertowy rejs trwać będzie 5 dni, na łodzi wystąpią m.in. Slayer, Anthrax i Exodus, a miejscem docelowym podróży rozpoczynającej się w Miami są Bahamy.
  • 10 zestawów Motorheadowego maniaka zebranych z okazji 40-lecia istnienia zespołu, a w nich: koszulki zdjęcia kapeli z podpisami muzyków, plakat i kostki gitarowe.

Wyniki konkursu mają być ogłoszone 13 sierpnia 2015 roku.

Macie ochotę wystąpić w klipie do „Thunder & Lightning”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.