31.03.2017 16:05

Występ The Rolling Stones bez instrumentów

Szuranie butów, piski fanek, okrzyki i inne dziwne dźwięki - to wszystko znajdziecie w tym dziwnym nagraniu.

Występ The Rolling Stones bez instrumentów
foto: kadr z wideo

Ci panowie nie znają słowa „stop”. The Rolling Stones prze do przodu choć muzycy mają już sporo lat na karku. Całkiem niedawno 73-letni Mick Jagger został po raz ósmy ojcem, zaś Ronnie Wood w wieku 69 lat doczekał się bliźniaków - jak więc widać zdrówko dopisuje świeżo upieczonym ojcom. Co więcej zespół opublikował 2 grudnia 2016 płytę „Blue & Lonesome” z coverami.

Nikt nie jest w stanie poznać eliksir młodości, który powoduje, że Mick Jagger dalej kręci zwinnie bioderkami na scenie, a Keith Richards jest w stanie ciągle palić papierosy. Czy w 1964 roku ktoś mógł przypuszczać, że formacja zajdzie tak daleko i będzie praktycznie nieśmiertelna?

Pewien YouTuber przypomniał sobie o nagraniu The Rolling Stones właśnie w tego roku z telewizyjnego show T.A.M.I., przy czym postanowił nieco zmienić wideo usuwając całkowicie muzykę. Tym sposobem wiemy już jak brzmi kapela, gdy nie słychać dźwięków wydawanych przez instrumenty.

Taka przeróbka pokazuje twórczość kapeli z zupełnie innej strony. Chyba najbardziej dziwią reakcje fanek, które prawie mdleją na widok muzyków. Jak widać już za młodu panowie mieli „to coś”, co powodowało, że płeć piękna nie mogła opanować się na widok kapeli.

Jeżeli macie apetyt na więcej takich przeróbek to polecamy również występ Depeche Mode oraz teledysk Green Day bez instrumentów - ale ostrzegamy, można popłakać się ze śmiechu. Czasami człowiek naprawdę zastanawia się, czy YouTuberzy, którzy tworzą takie nagrania mają za dużo wolnego czasu...

Za co lubisz The Rolling Stones?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rolling Stones