YouTube podsumował 2018: Oto 10 najpopularniejszych teledysków w Polsce

Aleksandra Degórska
06.12.2018 11:18
YouTube podsumował 2018: Oto 10 najpopularniejszych teledysków w Polsce Fot. shutterstock.com

Sprawdźcie, jakie teledyski najczęściej oglądaliśmy w 2018 roku.

Koniec roku to dobry czas, żeby podsumować wszystko to, co działo się w muzyce w przeciągu ostatniego roku. Takim podsumowaniem pochwalił się już Spotify, który pokazał, których artystów najczęściej słuchali Polacy. Czy wyniki te będą zbieżne z zestawieniem najpopularniejszych teledysków w Polsce według YouTube'a? Okazuje się, że 1. miejsce w obu zestawieniach rzeczywiście należy do tych samych artystów.

Najpopularniejsze teledyski na YouTube w Polsce

Baczni obserwatorzy środowiska muzycznego na pewno zauważyli, że obecnie najbardziej popularnym gatunkiem muzycznym jest hip-hop. Ten trend można zobaczyć również w Polsce. Świadczy o tym chociażby fakt, że na 1. miejscu listy 10 najpopularniejszych teledysków króluje Taconafide z teledyskiem do "Tamagotchi", który zyskał ponad 60 milionów wyświetleń.

Na 2. miejscu znalazł się wykonawca rock-polo Sławomir z utworem "Ty mała znów zarosłaś", tuż za tym klipem jest Cleo "Łowcy Gwiazd". Jedynym rockowym akcentem w tym zestawieniu jest teledysk "Początek" projektu Męskie Granie Orkiestra, który znalazł się na 6. pozycji. Jakie jeszcze klipy trafiły na tę listę?

10 najpopularniejszych klipów na YouTube w Polsce

  1. Taconafide - Tamagotchi
  2. SŁAWOMIR - Ty mała znów zarosłaś
  3. Cleo - Łowcy Gwiazd
  4. C-BooL - Wonderland
  5. Paweł Domagała - Weź nie pytaj
  6. Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) – Początek
  7. BLACHA - Mademoiselle
  8. KALI - 30 KMH
  9. ReTo - UA
  10. Margaret - Byle Jak
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.