21.02.2019 17:17

A gdyby połączyć utwory Metalliki z Megadeth? Posłuchajcie Metadeth

Jak brzmi mashup utworów "For Whom The Bell Tolls" Metalliki z "In My Darkest Hour" Megadeth? Sprawdźcie, jak prezentuje się nietypowy eksperyment!

Metallica połączona z Megadeth
foto: kadr z wideo

Czy rudy żałuje, że tak potoczyły się jego losy i w 1983 roku został zwolniony z Metalliki, która odniosła niesamowity sukces? Jedno jest pewne - dzięki wyrzuceniu Mustaine'a z Metalliki powstał Megadeth, jeden z najbardziej rozpoznawalnych thrashmetalowych zespołów. Wielu fanów zastanawia się nad losami muzyki zaczynając swoje rozmyślenia od słów: „a gdyby tak...”. Czasu nie cofniemy, ale pogdybać zawsze możemy.

YouTuber połączył utwory Metalliki z Megadeth

Szczególnie eksperymentują YouTuberzy, którzy tworzą różne przeróbki np. pod nagrania Metalliki podkładają wokale Dave'a Mustaine'a. Czy zastanawialiście się kiedyś, co wyszłoby z połączenia tych dwóch kapel? Jeżeli nie, to YouTuber Andrea Boma Boccarusso zna już odpowiedź.

Dave Mustaine: Założyłem Megadeth, bo chciałem zniszczyć Metallikę
Dave Mustaine: Założyłem Megadeth, bo chciałem zniszczyć Metallikę
Przeczytaj także Dave Mustaine: Założyłem Megadeth, bo chciałem zniszczyć Metallikę

Gitarzysta postanowił połączyć takie piosenki jak "Hardwired" Metalliki z "Holy Wars ... the Punishment Due" Megadeth czy "Enter Sandman" z "Trust". Czy taka wybuchowa thrashmetalowa mieszanka nadaje się do słuchania? Przekonajcie się na własne uszy:

Metallica na koncercie w Polsce w 2019

Już niedługo polscy fani będą mogli zobaczyć zespół w akcji. Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia 2019 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Jako support wystąpią Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele