YouTuber wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu [WIDEO]

30.05.2019 14:24
Lamb of God cover|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie najdziwniejszego coveru Lamb of God "Laid to Rest".

Każdy może udostępniać swoją twórczość i oprócz perełek można znaleźć sporo coverów, memów i innych dziwadeł. Im bardziej znany zespół, tym więcej doczekuje się coverów. Najczęściej fani grają covery, które mocno nie różnią się oryginałów, ale niektórzy mają większe ambicje i chętnie szaleją ze swoimi wykonaniami.

YouTuber wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu [WIDEO]

W przypadku tego coveru, nie wiadomo trochę, jak to skomentować. Pewien koleś lubi metal i broń palną. Czy można to jakoś połączyć? Okazuje się, że tak. YouTuber udostępnił krótkie nagranie, w którym postanowił zagrać partię perkusji z utworu Lamb of God "Laid to Rest". Początkowo po prostu zagrał ją na perkusji, ale potem chwycił karabin i zaczął strzelać w rytm muzyki.

Przeczytaj także

Skąd taki pomysł? Trudno powiedzieć, co sprawiło, że metalowiec nagrał tak nietypowy cover...

Posłuchajcie również coveru After The Burial "Behold The Crown":

Lamb of God ostatnio nie ma szczęścia - 2 maja 2019 roku w Phoenix skradziono trzy gitary z przyczepy Lamb Of God. Zespół pojawił się w mieście, bo grał jako support Slayera. Policja jednak szybko znalazła sprawców - 3 mężczyźni zostali aresztowani za kradzież i handel kradzionymi przedmiotami.  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.