28.02.2019 18:44

Youtuber połączył "Konia na Białym Rycerzu" Nocnego Kochanka z filmem "Zaplątani" [WIDEO]

W sieci pojawił się alternatywny klip do utworu Nocnego Kochanka "Koń na Białym Rycerzu". Zamiast animacji zaproponowanych przez grupę, widzimy fragmenty filmu "Zaplątani".

Zaplątani
foto: kadr z wideo/StalinCWHC

Grupa Nocny Kochanek w ramach walentynkowego prezentu dla fanów, udostępniła klip do utworu z ich ostatniej płyty "Randka w Ciemność". Teledysk do "Konia na Białym Rycerzu" różnił się od poprzednich, ze względu na wykorzystanie animacji. I to nie byle kogo. Graficy współpracujący z Kochankami byli odpowiedzialni między innymi za obrazy do gry "Wiedźmin 3". I chociaż klip spotkał się ze sporym entuzjazmem słuchaczy zespołu, jeden z youtuberów postanowił przedstawić jego własną wersję.

Randka w Ciemność
Randka w Ciemność
Przeczytaj także Nocny Kochanek - "Randka w Ciemność" [RECENZJA]

Youtuber połączył "Konia na Białym Rycerzu" Nocnego Kochanka z filmem "Zaplątani" 

Na kanale StalinCWHC pojawił się ciekawy crossover Nocnego Kochanka z filmem "Zaplątani". Animacja idealnie pasuje do słów utworu Zdrajców Metalu, dlatego wystarczyło odpowiednio zmontować wybrane sceny z produkcji i umieścić je w czterominutowym nagraniu. Youtuberowi udało się to doskonale. W filmiku widzimy smutną księżniczkę oczekującą rycerza, wieżę, scenę wspinaczki chłopaka do ukochanej i przede wszystkim głównego bohatera kompozycji - konia. 

Najwierniejsi fani Kochanków zauważą też pewnie przypadkowe tytułowe nawiązanie filmu do ballady z pierwszej płyty zespołu "Zaplątany". Rzewnej piosenki o miłości, którą przesłoniły... włosy.

Zobacz też: >>15 ciekawostek o Nocnym Kochanku<<

Joanna Chojnacka