Yungblud połączył hity Shawna Mendesa, Amy Winehouse i Travisa Scotta w świetnym coverze

05.09.2019 15:11
Yungblud połączył hity Shawna Mendesa, Amy Winehouse i Travisa Scotta w świetnym coverze Fot. "YUNGBLUD - Señorita, Back to Black, Goosebumps in the Live Lounge"/ youtube.com

Młody rockowy wokalista ostatnio wziął udział w nagraniach dla BBC1 i ich programu Live Lounge. Wykonał tam miks 3 popularnych utworów popowych - "Senority" Shawna Mendesa i Camilii Cabello, "Back to Black" Amy Winehouse oraz "Goosebumps" Travisa Scotta.

Yungblud nie boi się coverować innych artystów - zwłaszcza tych, którzy stylistycznie się od niego bardzo różnią. Młody wokalista brał już na warsztat Drake'a, Arctic Monkeys, czy Death Cab For Cutie (gdzie pomagała mu popularna wokalistka Halsey). Tym razem artysta jednak zaszalał i połączył 3 zupełnie różne utwory w jeden medley, coverując tym sposobem Shawna Mendesa, Camilę Cabello, Amy Winehouse i... Travisa Scotta.

Yungblud coveruje popowych artystów

Jego występ odbył się w BBC Radio 1 w programie Live Lounge, gdzie połączył "Senoritę" Camili Cabello i Shawna Mendesa, "Back To Black" Amy Winehouse oraz "Goosebumps" Travisa Scotta. Zobaczcie efekt jego niecodziennego medleya:

Przeczytaj także

Dla przypomnienia (lub dla tych, którzy nie znają tych przebojów) tutaj znajdziecie oryginalne wersje Travisa, Amy Winehouse, Cabello i Mendesa:

Yungblud, który 6 lipca 2018 wydał swój debiutancki album "21st Century Liability", wykonuje rock na miarę 2018 roku, ale jednocześnie dystansuje się od stereotypów związanych z tradycyjną odmianą tej muzyki. W rozmowie z NME.com powiedział:

Rock jest taki sam od 30 lat, i w ogóle nie stara się wynaleźć siebie na nowo. Zawsze znajdą się jakieś 70-latki w koszulkach Def Leppard, którzy mówią mi, że to [co gram to] nie jest rock’n’roll, bo to nie jest to, czego chcą. Rock’n’roll to fundamentalny i niezaprzeczalny brak lęku, by być sobą i mówić to, co się chce. Dlaczego mam chcieć robić to samo gó*no, co wszyscy? Jestem podekscytowany, kiedy mogę wyjść poza strefę komfortu i zainspirować się czymś, o czym nigdy bym nie pomyślał, że mógłbym zaczerpnąć od tego inspirację.

Yungblud pojawi się wraz ze swoim zespołem w Polsce już w listopadzie. Muzyk zagra koncert 5 listopada 2019 roku w Warszawie, w klubie Proxima. Bilety na imprezę są dostępne w cenie od 79 złotych.

Zobacz także: Travis Scott i ASAP Rocky pojawią się na albumie inspirowanym "Grą o tron"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.