05.04.2019 16:04

Z okazji 37-lecia działalności Slayer prezentuje swoje najciekawsze gadżety

Grupa Slayer wspomina swoje 37 lat na scenie na nagraniach, które umieszcza na YouTubie. Na jednym z filmów zespół zaprezentował ulubione zespołowe gadżety.

Slayer
foto: Karol Makurat/REPORTER

Grupy muzyczne prześcigają się w pomysłach na atrakcyjny merch. Sprzedaż koszulek, bielizny, smyczy, kubków i wielu innych ciekawych przedmiotów sygnowanych nazwą kapeli to dodatkowy zysk dla muzyków i uciecha dla fanów, którzy mogą w każdym miejscu i czasie prezentować swój gust muzyczny. Behemoth stworzył swoją własną kawę, a Motley Crue wibratory. Z kolei coraz modniejsze są alkohole tworzone specjalnie z myślą o wydarzeniach lub promowane przez zespoły. Własne piwo posiada grupa Iron Maiden, Metallica, a także polski Nocny Kochanek.

David Bowie
David Bowie
Przeczytaj także Vans przygotowuje buty inspirowane Davidem Bowie'em

Slayer prezentuje najciekawsze gadżety zespołu

Z okazji 37 lat na scenie, grupa Slayer udostępnia na swoim kanale na YouTubie nagrania, na których wspomina dobre czasu kariery. W siódmym odcinku cyklu muzycy opowiedzieli o swoim sklepie i najciekawszych gadżetach, jakie zaproponowali fanom. Zespół ma na swoim koncie sygnowane trampki, wino, deski snowboardowe, rowery i wiele innych. Oto niektóre z nich.

1. Śnieżne kule

slayer kula

2. Tradycyjny kufel

slayer kufel

3. Adidasy

slayer buty

4. Naklejki na samochody

slayer naklejki

5. Rower

rower slayer

6. Deski skateboardowe i snowboardowe  

deski slayer

Zobacz też: >>Slayer będzie promować satanizm na koncercie w Polsce?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Slayer