28.11.2014 16:54

„Z wnętrzności” zespołu Venom...

...wypłynie nowa płyta! Mamy dla Was szczegóły dotyczące albumu „From The Very Depths”!

„Z wnętrzności” zespołu Venom...
foto: venomslegions.com/

To się dzieje! Najnowszy krążek grupy Venom ukaże się już 27 stycznia 2015 roku! Płyta będzie dostępna jako CD i w wersji cyfrowej. Po niedługim czasie fani będą mogli się wyposażyć także w specjalny dwupłytowy winylowy album.

venom twitter

Basista i wokalista zespołu, Conrad „Cronos” Lant, nieskromnie wypowiada się o najnowszym wydawnictwie.

"

Ten album będzie idealny. Wszyscy członkowie znajdują się na szczycie, jeśli chodzi o pewność siebie, dzięki nowym piosenkom i całej produkcji. Kiedy nagrywaliśmy, w studiu panowała świetna atmosfera. Dante stworzył czysty ogrom za pomocą swojej perkusji, podczas gdy Rage rozrywał ciała dzięki swoim riffom. Wszystko ułożyło się bardzo dobrze. "

A co z brzmieniem czternastu premierowych kawałków?

"

To naprawdę mocne wydawnictwo, które pokaże, że zespół dojrzewał z niepowstrzymaną siłą czystego black metalu. Nie możemy doczekać się kiedy zaczniemy grać te piosenki na żywo… Hell Yeah! "

Co na to wszystko perkusista, Danny „Dante” Needham?

"

Nowe piosenki brzmią niesamowicie, cały album ma wspaniałą aurę. Powiedziałbym, że siła naszego zespołu pochodzi od determinacji, by stworzyć jak najwspanialszą muzykę. To pochodzi też z faktu, iż myślimy do przodu. Ważne są świeże pomysły i nowe wyzwania. "

Ostatni 13. studyjny album zespołu Venom to „Allen Angels”, który ukazał się w listopadzie 2011 roku. Posłuchajcie jak grupa brzmiała trzy lata temu!

Magda Słomka
Tagi: Rock News