22.05.2019 15:48

ZZ Top stworzy serial. Będzie to "oburzająca i sprośna" opowieść o mechaniku

Grupa brodaczy z ZZ Top zapowiedziała pracę nad muzycznym serialem. "Sharp Dressed Man" ma zadebiutować w 2020 roku.

ZZ Top
foto: MAR/Capital Pictures/EAST NEWS

Chociaż członkowie ZZ Top nie należą do najmłodszych, nadal aktywnie koncertują. Aktualnie muzycy przygotowują się do europejskiej trasy, która wystartuje 4 czerwca 2019 roku w Helsinkach. Następnie grupa wróci do Ameryki, aby zagrać kolejne koncerty w USA. Jednak występy na żywo to nie jedyne zajęcie brodaczy.

ZZ Top stworzy serial "Sharp Dressed Man"

Jak donosi loudersound.com, Billy Gibbons, Dusty Hill i Frank Beard zostaną producentami wykonawczymi serialu inspirowanego muzyką ich zespołu. Produkcja będzie nosiła tytuł jednego z najpopularniejszych utworów formacji "Sharp Dressed Man", a w ścieżce dźwiękowej do obrazu znajdą się hity ZZ Top takie jak "Legs", "La Grange", "Gimme All Your Lovin’".

James Hetfield
James Hetfield
Przeczytaj także Zobacz Jamesa Hetfielda w trailerze filmu o Tedzie Bundym

Serial ma zadebiutować w Las Vegas już w 2020 roku. Dzieło jest zapowiadane jako "oburzający, sprośny musical o mechaniku samochodowym Lone Starze, który staje się współczesnym Robin Hoodem, złodziejem damskich serc i części samochodowych z pomocą wesołej ekipy pomocników pijących piwo".

Muzycy w ramach projektuj będą współpracować z profesjonalistami z Caesars Entertainment. Billy Gibbons nie kryje zadowolenia z niecodziennego wyzwania:

"

Jesteśmy podekscytowani tym fantastycznym projektem i czekamy z niecierpliwością, jak nasza muzyka wypadnie w nowym kontekście. Fani często mówią nam, że nasze utwory są ścieżką dźwiękową do ich życia, dlatego jesteśmy dobrej myśli. "

Grupa ZZ Top nagrała ostatni album studyjny w 2012 roku. "La Futura" to 15. płyta z repertuaru grupy.

Zobacz też: Czy Taron Egerton powinien grać Eltona Johna, jeśli jest heteroseksualistą? 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News ZZ Top