30.04.2015 15:29

Za ile Dave Mustaine uczy grać na gitarze?

Przy okazji promocji nadchodzącego albumu, Megadeth przygotował dla fanów wiele niespodzianek. Jest wśród nich m.in. lekcja gry na gitarze z Davem Mustainem. Co jeszcze oferują?

Za ile Dave Mustaine uczy grać na gitarze?
Foto: twitter.com/Megadeth

Nowa płyta podpisana przez zespół? Biografia Dave'a Mustaine'a z autografem? Megadeth przygotował dla fanów znacznie więcej. U muzyków można wykupić prywatną lekcję gry na instrumencie! Wszystko to jest dostępne na stronie pledgemusic.com. 

Ile to kosztuje? Strona podaje przybliżone ceny w złotówkach. Za godzinę gry na perkusji z Chrisem Adlerem trzeba zapłacić blisko 6 tys. zł. Za lekcję gry na gitarze u Mustaine'a można było zapłacić ok. 11 tys. zł. „Było” ponieważ oferta jest limitowana i wykupiono już wszystkie lekcje u lidera Megadeth. Można było nauczyć się od niego także komponowania utworów. Tym razem cena wynosiła około 19 tys. zł. Znaleźli się fani skłonni tyle zapłacić.

Dave Mustaine Twitter

Oprócz dania lekcji, Dave postanowił wprowadzić fanów w proces nagrywania płyty. Wszystko za pośrednictwem pre-orderu. Każdy kto z niego skorzysta, dostanie dostęp do materiałów nakręconych podczas pracy w studiu. Otrzyma także inne bonusy, których zespół jeszcze nie zdradził. 

Istnieje także możliwość zobaczenia na żywo, jak Megadeth nagrywa album. Spędzenie dnia w studiu z zespołem można wykupić za około 9.5 tys. zł. 

Megadeth wciąż jest w trakcje pracy nad nowym krążkiem. Niedawno Dave Mustaine ogłosił, że zdążyli stworzyć 15 nowych kawałków. 

Chcielibyście, żeby Dave Mustaine nauczył Was grać?

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Megadeth Dave Mustaine Chris Adler