29.12.2014 15:27

Za kulisami z Arctic Monkeys

Kto nie jest ciekawy tego co robią muzycy rockowi, gdy fani nie patrzą? Brytyjski zespół udostępnił krótki film dokumentalny wieńczący trasę koncertową promującą album „AM”. Obejrzyjcie!

Za kulisami z Arctic Monkeys
foto: arcticmonkeys.com

Wideo wyreżyserowane przez Bena Chappella pokazuje jak artyści bawili się podczas ostatniej trasy po Ameryce Południowej. Zespół spędził listopad 2014 roku na graniu dużych koncertów w Argentynie, Chile, Kolumbii i Brazylii promując krążek wydany we wrześniu 2013 roku. Znajdziecie tu słońce, plażę, grę w tenisa, jedzenia banana, a także posłuchacie kawałka Arctic Monkeys w koncertowym wydaniu zatytułowanego „R U Mine?”. Pojawiają się tu także akustyczne wykonania „Knee Socks” i „No. 1 Party Anthem”. Obejrzyjcie i poczujcie wakacyjny klimat!

Muzycy zespołu niedawno ostrzegli na Twitterze swoich fanów, informując o fałszywych promocjach biletów na ich koncerty, które w rzeczywistości wcale nie mają się odbyć.

am twitter

Uważajcie!

Co nowego ma w planach brytyjski zespół? Tego na razie nie wiadomo - na oficjalnej stronie internetowej i w mediach społecznościowych muzycy nie podają żadnych dat związanych z kolejnymi koncertami. Czyżby szykowała się nowa płyta?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Arctic Monkeys