03.02.2015 13:21

Zabiegany kawałek zespołu UFO

Amerykańsko-brytyjska grupa zrobiła niespodziankę niecierpliwym fanom i udostępniła pierwszy z jedenastu nowych utworów! Posłuchajcie „Run Boy Run”!

Zabiegany kawałek zespołu UFO
foto: ImagineScan / REPORTER / East News

Premiera albumu grupy UFO zatytułowanego „A Conspiracy of Stars” odbędzie się 23 lutego 2015 roku. Członkowie kapeli postanowili uchylić rąbka tajemnicy i już umieścili nową piosenkę z płyty w serwisie Soundcloud. Posłuchajcie!

Krążek „A Conspiracy of Stars” będzie dostępny jako pojedyncze CD, digipak (z plakatem i dodatkowym kawałkiem – „King Of The Hill”), podwójny winyl i w wersji cyfrowej. Jak brzmienie krążka opisali członkowie zespołu UFO?

"

„A Conspiracy of Stars” to kolejna skazana na sukces mieszanka typowych elementów UFO ze świeżymi, współczesnymi pomysłami. Jesteśmy pewni, że nie tylko nasi zagorzali fani uznają, że jest warta swojej ceny – spodoba się również młodym fanom rocka. "

Zespół z 46-letnim stażem idzie z duchem czasu i przygotował nawet zapowiedź nowego krążka. Obejrzyjcie, jak muzycy ćwiczą kawałek otwierający płytę – „The Killing Kind”!

Tak będzie wyglądać okładka „A Conspiracy of Stars”!

ufoconspiracycd_638

Przypominamy, że UFO odwiedzi nasz kraj - 4 marca 2015 roku zagra w warszawskiej Stodole, a 6 marca 2015 w krakowskim klubie Kwadrat.

Magda Słomka
Tagi: Rock News UFO