02.05.2019 13:02

Zac Efron o talencie aktorskim Jamesa Hetfielda: to jest k*rwa gość!

Aktor wypowiedział się na temat pracy z Jamesem Hetfieldem podczas filmu "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile". Efron nie krył podziwu dla talentu aktorskiego Papy Heta. 

James Hetfield
foto: materiały prasowe

Zac Efron i James Hetfield wystąpili razem w produkcji "Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile" (w Polsce produkcja nosi tytuł "Podły, okrutny, zły"). Lider Metalliki wcielił się w policjanta Boba Hayworda. Był pierwszym funkcjonariuszem, który kiedykolwiek miał do czynienia z Tedem Bundym - seryjnego mordercę zagrał natomiast wspomniany Efron. Aktor niedawno wziął udział w programie "Jimmy Kimmel Live", gdzie opowiedział o pracy z Hetfieldem.

Zac Efron o aktorstwie Jamesa Hetfielda

Efron opowiedział najpierw, że podczas pracy nad filmem Joe Berlingera (współtwórcy filmu dokumentalnego o Metallice "Some Kind of Monster") starał się skupić na uniknięciu gloryfikowania seryjnego mordercy, którym niewątpliwie był Ted Bundy. Potem rozmowa przeszła na temat Jamesa Hetfielda i jego występu w produkcji. Aktor nie krył uznania dla naturalnego talentu lidera Metalliki:

"

Przyszedł na plan w bardzo kluczowym momencie. Występuje we fragmencie, gdy Ted pierwszy raz jest złapany przez policję - nie zatrzymał się przy znaku stopu. A James Hetfield gra funkcjonariusza, który go przejął. 

A James Hetfield kompletnie zmiażdżył ten występ. Naprawdę, jakby całe życie był aktorem. Nie było w nim żadnego strachu. Wykonał niesamowitą robotę. Byłem nawet gotowy dać mu parę wskazówek, ale lider Metalliki mnie nie poprosił o nawet jedną. James Hetfield to jest k*rwa gość! "

Kimmel powiedział, że nigdy nie zdawał sobie sprawy z tego, że Bundy został zatrzymany przez Metallikę. Zac Efron opowiedział, że był to nieco surrealistyczny moment:

"

I chociaż grałem wtedy w filmie to... właśnie mnie zatrzymał James Hetfield. To takie jakby spełnienie marzeń. Wiele osób zapewne chciałoby, żeby zamiast policjanta w lusterku zobaczyć Hetfielda z Metalliki. "

Cały wywiad jest dostępny na kanale Jimmy'ego Kimmela na YouTubie. Zobaczcie rozmowę z Efronem:

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile - kiedy premiera?

Produkcja "Podły, okrutny, zły" z Efronem i Hetfieldem zadebiutuje w polskich kinach już 10 maja 2019 roku. Wśród obsady znajdziemy jeszcze m.in. Lily Collins, Johna Malkovica, Haleya Joela Osmenta, Jima Parsonsa i Kayę Scodelario. 

Tagi: Metallica Duperele James Hetfield Zac Efron Ted Bundy