22.08.2019 12:01

Zagadka Tortilla Mana ze Slipknota rozwiązana? Fani rozpoznali muzyka

Fani grupy Slipknot twierdzą, że odkryli, kim jest Tortilla Man. Muzyk zajął miejsce Chrisa Fehna w zespole.

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Wraz z początkiem 2019 roku grupa Slipknot rozstała się z Chrisem Fehnem, który oskarżył członków zespołu o oszustwa finansowe. Artysta stwierdził, że jego koledzy ukryli przed nim niektóre źródła dochodów, z których nie czerpał korzyści latami. 

Slipknot: Poznaliśmy tożsamość Tortilla Mana?

Slipknot po rozstaniu z Fehnem musiał szybko znaleźć zastępcę za perkusistę ze względu na zbliżające się koncerty. Fani od razu zauważyli, że miejsce Pinokia zajął ktoś inny. Jednak tożsamość nowego członka Slipknot nigdy nie została oficjalnie podana.

Corey Taylor
Corey Taylor
Przeczytaj także Corey Taylor tłumaczy, dlaczego Tool tak późno udostępnił swoją muzykę w serwisach streamingowych

Muzyk zyskał w zespole pseudonim Tortilla Man ze względu na maskę, którą nosi. Fani Slipknota od miesięcy próbują rozszyfrować, kim jest tajemniczy artysta, a zespół wydaje się nie mieć zamiaru im tego ułatwiać. Na portalu Redit pojawiła się teoria, że miejsce Fehna zajął Michael Pfaff.

Muzyk jest członkiem Dirty Little Rabbits, pobocznego projektu perkusisty Shawna „Clown” Crahan, a w zespole odpowiada za grę na organach i klawiszach.

Teorię potwierdzają słowa Jima Roota, który w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że ich nowy członek jest światowej klasy pianistą.

Slipknot zagra w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot wystąpiła w Polsce ostatni raz w czerwcu 2019 roku w ramach Mystic Festivalu. Muzycy niedługo po imprezie ogłosili, że powrócą do Europy, aby promować swój najnowszy album "We Are Not Your Kind". Slipknot zagra 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie. W roli gościa specjalnego na koncercie pojawi się polska grupa Behemoth.

Zobacz też: Corey Taylor wyda nową książkę? "Znowu zaczynam czuć wenę" 

Tagi: Rock News Slipknot