09.05.2018 16:46

Zaginął wokalista znanego brytyjskiego zespołu indierockowego

Koledzy z zespołu poinformowali, że muzyk jest w „kruchym stanie i może nie podejmować obecnie najlepszych dla siebie decyzji”.

Zaginął wokalista znanego brytyjskiego zespołu indierockowego
foto: kadr z wideo

Scott Hutchison, wokalista szkockiego Frightened Rabbit, zaginął. Taką informację przekazali jego koledzy z zespołu na oficjalnym profilu na Twitterze.

Muzycy Frightened Rabbit nie wiedzą, gdzie obecnie może przebywać Scott. Sugerują, że muzyk jest w ciężkim stanie psychicznym i może mieć myśli samobójcze. Proszą fanów o pilny kontakt z policją, jeśli widzieli gdzieś Hutchisona. Napisali:

"

Martwimy się o Scotta, który obecnie zaginął na chwilę. Może być w kruchym stanie i może nie podejmować obecnie najlepszych dla siebie decyzji. Jeśli ktoś ma informację o tym, gdzie znajduje się Scott, prosimy, niech skontaktuje się ze szkocką policją. "

8 maja 2018 Hutchison zamieścił na swoim Twitterze dwa alarmujące tweety, które mogą sygnalizować, że muzyk jest w depresji spowodowanej problemami w życiu osobistym.

"

Bądźcie dobrzy dla wszystkich, kogo kochacie. To nie jest ogólnie znany fakt. Irytuje mnie, że tak nie jest. Nie żyłem zgodnie z tym standardem i to mnie zabija. Proszę, przytulajcie tych, których kochacie. "

"

Odchodzę. Dzięki. "

Wokalista ostatni raz widziany był 8 maja 2018 w Dakota Hotel w South Queensferry na przedmieściach Edynburga.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News