29.07.2016 12:16

Zagraj na torcie w kształcie gitary

To nie jest wcale żart, takie połączenie naprawdę jest możliwe. Przekonajcie się sami! 

Zagraj na torcie w kształcie gitary
foto: kadr z wideo

Wiadomo, że prawie każdy z nas jest łasuchem i na samą myśl o torcie urodzinowym cieknie mu ślinka. Cukiernicy prześcigają się w pomysłach, by zadowolić smakoszy. Wybór jest naprawdę duży, bo do dyspozycji mamy przeróżne kombinacje smakowe, kształty, odcienie jadalnych farb.

Co tam tort w kształcie samochodów, kwiatów czy z jadalnymi figurkami. Nic nie przebije gitary, którą nie dość, że możesz zjeść to również możesz na niej zagrać!

Gdy cukiernicy zaczęli przygotowywać ten smakołyk nic nie zwiastowało tego, co miało się stać potem. Otóż do ciasta włożono gryf i gdy tylko szarpniesz za struny słyszysz słodki dźwięk instrumentu. Tort został ręcznie pomalowany i aż żal kroić takie cudeńko, choć ciężko się oprzeć pokusie.

Jak widać nóż poszedł w ruch i zapewne tort szybko został zjedzony. Każdy meloman czy muzyk chciałby dostać takie cacko na urodziny. Nie ma nic lepszego niż prezent, który nie dość, że dobrze smakuje, ładnie wygląda, to jeszcze świetnie brzmi. Dwa w jednym - to się nazywa pomysł.

Taki tort to prawdziwe dzieło sztuki - aż strach pomyśleć ile czasu zajęło cukiernikom zrobienie tego cudeńka. Co tam gitara z kartonu, betonu czy ze śmieci, kiedy po próbie czy koncercie możesz po prostu zjeść swój instrument muzyczny!

A może samemu warto spróbować zrobić taki tort? Zapewne dopóki człowiek skończy go przygotowywać już część ciasta wyląduje w brzuchu i z potrzebnych materiałów zostanie sam gryf.

Jak Wam się podoba tort w kształcie gitary, na którym można grać?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele