26.04.2016 17:47

Zagraj w jednorękiego bandytę z Jimim Hendrixem

Wirtualny automat do gry? Zobaczcie, jak prezentuje się to nietuzinkowe połączenie!

Zagraj w jednorękiego bandytę z Jimim Hendrixem
foto: kadr z wideo

Czy Wy też jesteście uzależnieni od jednorękiego bandyty? Bawicie się aż do skutku, by wygrać jak najwięcej? Powrotu już nie ma, jak ktoś raz spróbuje, to trudno potem się oderwać.

Jeżeli w dodatku jesteście fanami twórczości jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów, Jimiego Hendrixa, to ucieszy Was fakt, że teraz możecie zagrać w wirtualny automat do gry, w którym głównym bohaterem jest właśnie ten znakomity muzyk.

Wszystko oczywiście odbywa się przy akompaniamencie jego twórczości, tak więc co rusz słyszymy charakterystyczne brzmienie gitary oraz takie utwory, jak chociażby „Foxy Lady” czy „Purple Haze”. Grafika oczywiście nawiązuje do subkultury hipisowskiej, mamy więc mnóstwo kolorowych kwiatów czy też pacyfek.

Zobaczcie, jak prezentuje się ta gra:

Za jej stworzenie odpowiedzialna jest firma NetEnt, która uznawana jest za lidera tej branży. Już wcześniej w ramach serii NetEnt Rocks: The Tour firma zaprezentowała jednorękiego bandytę z Guns N' Roses.

NetEnt już teraz zapowiedział, że jeszcze w 2016 roku pojawi się również gra z Motorhead. Gra z Hendrixem dostępna jest zarówno w wersji mobilnej oraz na komputer. Teraz do szczęścia brakuje tylko pinballa z zespołem Kiss.

Pojawienie się jednorękiego bandyty z legendarnym muzykiem w roli głównej świadczy o tym, że melomani, pomimo tego, że od śmierci Jimiego minęło sporę lat, nadal są spragnieni wszelkich gadżetów z nim związanych. W Londynie utworzono muzeum Hendrixa w jego mieszkaniu, gdzie przebywał z przerwami w latach 1968-1969 i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno turystów, jak i fanów. Jak widać legenda gitarzysty nadal jest żywa.

Jak Wam się podoba jednoręki bandyta z Jimim Hendrixem?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Jimi Hendrix