09.08.2016 09:29

Zagraj w jednorękiego bandytę z Motorhead

Firma NetEnt zapowiedziała kolejną wirtualną maszynę do gry z prawdziwą legendą. Zobaczcie, jak prezentuje się ten automat.

Zagraj w jednorękiego bandytę z Motorhead
foto: kadr z wideo

Jednoręki bandyta uzależnia jak diabli, o czym przekonał się sam Lemmy. Jeśli w dodatku związany jest z Waszą ulubioną kapelą, to można być pewnym, że kilka godzin mamy z głowy. W przypadku, gdy jest to wirtualny automat można zamknąć się w domu i nie wychodzić dniami, bo gra wciąga w całości.

Szwecka firma NetEnt zaprezentowała zapowiedź kolejnego automatu z serii NetEnt Rocks: The Tour. Tym razem wzięła na celownik Motorhead. Nic zresztą dziwnego, bo w związku ze śmiercią Lemmy'ego co rusz pojawiają się gadżety, które kuszą jego fanów.

Grając w wirtualnego jednorękiego bandytę usłyszymy oczywiście utwory Motorhead, jak również zobaczymy grafikę nawiązującą do okładek płyt, utworów czy do maskotki zespołu - Snaggletooth.

Zobaczcie, jak będzie wyglądać ten automat:

Jednoręki bandyta pojawi się we wrześniu 2016 roku w kasynach on-line. Menedżer firmy Gabbi Langdorf nie omieszkał wychwalić produktu swojej firmy podkreślając ważną rolę kapeli Lemmy'ego:

"

Marka Motorhead jest synonimem „wysokooktanowej” muzyki i posiada ikoniczne logo. „Ace Of Spades”, który będzie włączony do soundtracku, nie mógł być lepszym motywem przewodnim. Mamy nadzieję, że nie tylko fani, ale również gracze docenią dobry mechanizm funkcjonowania gry.  "

Rzeczywiście NetEnt uznawana jest za lidera w swojej branży. W ramach wcześniej wspomnianej serii związanej z rockowymi twórcami firma stworzyła również jednorękiego bandytę z Guns N' Roses oraz z Jimim Hendrixem.

Jeżeli jednak jesteście fanatycznymi wyznawcami Kilmistera i wirtualny automat do gry z Motorhead to dla Was za mało, możecie również sięgnąć po inne ciekawe gadżety. Co powiecie na biografię Lemmy'ego autorstwa Micka Walla? Swoją kolekcję można również wzbogacić o niemieckie znaczki pocztowe z podobizną Kilmistera czy figurkę Lemmy'ego. Jest w czym wybierać.

Podoba się Wam jednoręki bandyta z Motorhead?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motorhead